binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinSon Günlerin En Büyük Trendlerinden: RWA Altcoinleri - Santiment, Geliştiricilerin En Fazla...

Son Günlerin En Büyük Trendlerinden: RWA Altcoinleri – Santiment, Geliştiricilerin En Fazla Odaklandığı RWA Tokenlerini Açıkladı

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı açıklamasında geliştiricilerin en fazla odaklandığı RWA altcoinlerini açıkladı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Santiment, yaptığı açıklamasında son haftaların en gündemde olan konularından Gerçek Dünya Varlıkları (RWA) temalı altcoinlerden geliştiricilerin en fazla odaklandıklarını sıraladı.

Santiment, geliştiricilerin son 30 gün içinde en fazla odaklandıkları altcoinleri ve geliştirici skorlarını şöyle sıraladı:

  1. Chainlink (LINK) – 455.1
  2. Synthetix (SNX) – 122.17
  3. Oraichain Token (ORAI) – 82.63
  4. Maker (MKR) – 48.57
  5. Dusk (DUSK) – 42.87
  6. Centrifuge (CFG) – 40.83
  7. Polymesh (POLYX) – 22.8
  8. Boson Protocol (BOSON) – 19
  9. Reserve (RSR) – 16.73
  10. Propy (PRO) – 8.63

Santiment, söz konusu geliştirici aktiviteleri verilerini, ilgili kripto para projelerinin Github sayfalarında yapılan kod değişikliklerini baz alarak oluşturuyor. Bununla birlikte analistler, sahte geliştirici aktivitelerini önlemek için bir filtreleme sistemi kullandıklarını da belirtiyor.

İlgili Haber  Bitcoin Dostu Olarak Anılan Arjantin Başkanından Kripto Para ve BTC Yatırımcılarını Üzecek Hareket Geldi

Yayınlanan listede Chainlink’in mevcut durumda geliştiricilerin en fazla odaklandığı RWA kripto para projesi olması dikkat çekiyor. LINK, geliştirici aktivitesi anlamında en yakın rakibine üç kattan fazla fark attı.

Gerçek Dünya Varlıkları (RWA), dijital ortamın dışında var olan somut varlıkları temsil eden bir kripto para sınıfını ifade etmektedir. Bunlar tahvillerden gayrimenkullere, emtialara ve makinelere kadar uzanabilir. RWA’lar, bu varlıkların Merkeziyetsiz Finans (DeFi) ekosisteminde yer bulmasını sağlayarak, genellikle erişilemeyen bu finansal araçların kullanılabilirliğini artırıyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail