Kripto HaberleriBitcoinStandard Chartered'in Kripto Para Platformu Daha Fazla Kurumsal Yatırımcı Hedefliyor!

Standard Chartered’in Kripto Para Platformu Daha Fazla Kurumsal Yatırımcı Hedefliyor!

Takip et

İngiltere’nin önde gelen bankalarından biri olan Standard Chartered ve Northern Trust tarafından kurulan ve yönetilen kripto para saklama platformu Zodia kurumsal yatırımcılara yönelik yeni ürünler piyasaya sürme hazırlanıyor.

Hedef: Kurumsal Yatırımcılar!

Geçtiğimiz yıl faaliyetlerine başlayan Zodia, kurumsal yatırımcıların kripto para yatırımlarından getiri elde etmelerini sağlamayı hedefliyor.

The Block’a konuşan Zodia’nın CEO’su Maxime de Guillebon, söz konusu ürünlerin bu yıl içinde piyasaya sürülmesini beklediklerini söyledi ve sözlerine devam etti:

“Kripto para endüstrisinin hızlı genişlemesi ve karmaşıklığı göz önüne alındığında, Zodia’nın kurumsal müşterileri dijital varlıklara anında maruz kalmaktan fazlasını arıyor.

Bu bağlamda Zodia, büyük kurumsal yatırımcıların sahip oldukları kripto para varlıklarından gelir elde etmelerine yardımcı olacak teminat yönetimi ürünlerini piyasaya sürmeye hazır.

Sadece düzenleyicilerin onayını almayı bekliyoruz.”

Nisan Ayında Başka Kripto Para Birimleri De Eklenecek!

Müşterileri için ürün yelpazesini genişletip ve kripto para yatırımlarından getiri elde etme fırsatı verdiklerini belirten Guillebon, Zodia’nın kripto para piyasasını geleneksel finans piyasası aracılığıyla kolaylaştırmak isteyen tek kripto varlık hizmet şirketi olacağını belirtti.

Guillebon, ayrıca halihazırda Bitcoin ve Ethereum saklama hizmeti sunan Zodia’nın Nisan ayında platforma başka kripto para birimleri ekleyeceğini de ifade etti.

Merkezi Londra’da bulunan Zodia, Temmuz 2021 yılında İngiltere’nin Mali Davranış Otoritesi FCA tarafından tescil edildi. Ancak Ekim ayında faaliyete geçti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları