Bitcoin

Steve Wozniak’tan 20 Bin Dolar Satışı Açıklaması

Steve Wozniak açıklama yaptı.

Apple’ın kurucu ortaklarından Steve Wozniak, kripto para birimlerini elinden çıkardığını ve 20 bin dolar değerinde iken tüm Bitcoin’lerini sattığını açıkladı. Bitcoin fiyatının 20 bin dolar olduğu düzeyde iken satış yaptığını açıklayan Steve Wozniak, kripto para sahibi olduğu dönemde kendisinin paraya ihtiyacı olmadığını ve para sorunu olmasa da kendisini mutsuz eden gelişmeler olabilecek olduğunu düşündüğünden Bitcoin’lerini 20 bin dolar rekor seviyesi düzeyinde iken elinden çıkardığını açıkladı. Bitcoin fiyatının 20 bin dolar olduğu geçtiğimiz 2017 yılı Aralık ayında kripto para sahiplerinin büyük bölümü elinden Bitcoin çıkarmış, ve bir o kadar kişi de aniden Bitcoin satın almaya başlamıştı.

Steve Wozniak sakinlik istiyor

Steve Wozniak, kendisinin kripto para birimlerini takip edecek zamanı olmadığını, çok yoğun olduğundan kendisini endişelendirebilecek fiyat gelişmeleri olmamasına rağmen endişe yapmasına sebep olabilecek değişimler olabileceğini ve 700 dolar düzeyinde iken satın aldığı Bitcoin’lerini 20 bin dolardan bozdurduğunu açıkladı. 700 dolardan alım yaptığı Bitcoin’lerini bozdurması ile kripto para basınında tekrar gündeme gelen Steve Wozniak, yatırımcılara bir öneri ve tavsiyede ise bulunmadı.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu