binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinTeknoloji Devi Sony, Bu Altcoinle İşbirliği Yapacağını Duyurdu!

Teknoloji Devi Sony, Bu Altcoinle İşbirliği Yapacağını Duyurdu!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Sony Group’un bir iş birimi olan Sony Network Communications, çok zincirli akıllı sözleşme ağı altcoin Astar Network ile bir araya gelerek, değiştirilemez tokenler (NFT’ler) ve merkezi olmayan otonom organizasyonların (DAO’lar) faydasına odaklanan projeler için bir Web3 geliştirme programı başlattı.

Sony, Web3 Geliştirme Programı için Altcoin Astar Network ile İşbirliği Yapıyor

Sony Network Communications, programın “blockchain teknolojisinin sektörlerindeki çeşitli sorunları nasıl çözebileceğini” keşfetmesini umuyor.

Bir basın açıklamasına göre Web3 geliştirme programı, Astar Network CEO’su Sota Watanabe tarafından kurulan Singapur merkezli Startale Labs tarafından organize edilecek.

Bu yılın Mart ortasından Haziran ortasına kadar devam edecek. Program için başvurular 17 Şubat’ta başlayacak ve 6 Mart’ta sona erecek.

İlgili Haber  Norveç Polisi Hackerlar Tarafından Çalınan Milyonlarca Doları Geri Aldı!

Programa kabul edilenler 10 ila 15 gruba ayrılacak ve eğitim oturumları Dragonfly, Fenbushi Capital ve Alchemy Venture gibi küresel girişim sermayesi firmaları tarafından sağlanacak.

Basın açıklamasında, Sony Network Communications için programın amacının “blockchain teknolojisinin sektörlerindeki çeşitli sorunları nasıl çözebileceğini” keşfetmek olduğu belirtiliyor. Programdaki projeler Sony Network Communications tarafından yatırım için de değerlendirilebilir.

Girişim programı, Astar Network’ün Web3 teknolojisinin kullanım alanlarını keşfetmek isteyen şirketlerle sürdürdüğü ortaklıkların bir parçası.

Geçtiğimiz ay, Polkadot ekosistemine gelen ilk girişimci şirketlerden biri olan Astar Network, otomotiv devi Toyota ile bir Web3 hackathonunda bir araya gelmişti.

Bunun yanı sıra Sony de Web3 teknolojisini benimsemeye başladı ve Kasım 2022’de Mocopi adında bir hareket takip metaverse giyilebilir cihazı duyurmuştu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail