AltcoinHaberler

Terra CEO’sunun Açıklaması Sonrası LUNA Yine Düştü!

Luna CEO'sundan token yakımı konusunda yeni açıklama

Pek çok yatırımcının mağdur olmasına neden olan LUNA ve UST gündemde kalmaya devam ediyor.

LUNA’dan zarar eden yatırımcılar ve Terra topluluğu bir süredir token yakımı konusunda baskı kuruyordu. Fiyat yükselişi için yakımın gerekli olduğunu iddia eden yatırımcılar sonunda istediklerini almış ve Terra kurucusu Do Kwon 21 Mayıs’ta LUNA ve UST için bir yakım adresi paylaşmıştı.

Yakım adresi paylaşımının ardından LUNA %85 oranında yükselirken, Do Kwon’dan yeni bir açıklama geldi.

Fiyatı canlandırmak için LUNA ve UST yakımına şüpheyle yaklaşan CEO, yatırımcılardan büyük tepki aldı.

CEO şunları söyledi:

“Açıklığa kavuşturmak gerekirse, daha önce de söylediğim gibi, yakım için bu adrese LUNA göndermenin iyi bir fikir olduğunu düşünmüyorum. Coinlerinizi kaybetmeniz dışında hiçbir şey olmuyor.”

CEO geçtiğimiz günlerde LUNA’yı forklama planlarını topluluğun önerisine sunmuştu.

Ancak Binance CEO’su Cz gibi sektörün önemli isimleri, fiyatın yükselmesi için arzın azaltılması gerektiğini bunun da yeni bir forkla değil, yakma yoluyla yapılması gerektiğini ifade etmişti.

LUNA Do Kwon’un paylaşımının ardından %12 oranında değer kaybederken, haber saatimiz itibariyle 0,00019$’dan işlem görmeye devam ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
1 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Anonim

bu herif işini iyi yapıyor hala istediği kadar luna toplayamadı sanırım satımıyorum oğlum 0 da olsa 100 de olsa satmıyorum çalışın pezevenkler :)) satmıyorum


Başa dön tuşu