binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTerra Kurucusu Do Kwon'un Kaderi Belirlenmiş Olabilir: SEC Karadağ'a Gitti

Terra Kurucusu Do Kwon’un Kaderi Belirlenmiş Olabilir: SEC Karadağ’a Gitti

Batarak kripto para piyasasında büyük bir depreme neden olan Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon için önemli bir toplantı yapıldı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Karadağ Adalet Bakanı Andrej Milović ve Sermaye, Uluslararası ve AB Fonu Projeleri Genel Müdürü Dragutin Đeković, geçtiğimiz günlerde ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) temsilcileriyle bir araya geldi.

SEC heyetinde Soruşturma Direktörü Gurbir Greval, Kripto Varlık ve Siber Birim (CACU) Başkanı David Hirsch, CACU Başkan Yardımcısı Jorge Tenriero, Uluslararası İlişkiler Ofisi (OIA) Direktör Yardımcısı Matthew Greiner ve Kıdemli Özel Danışman (OIA) Marley Miller yer aldı.

Toplantı sırasında Bakan Milović’e SEC’in çalışmaları hakkında ayrıntılı bir prensip sunuldu ve özellikle borsa işlemlerine ve kripto para ticaretine katılan yatırımcıların izlenmesi ve korunması ilkelerine vurgu yapıldı. Bu faaliyetlerle ilgili olarak hukuk sisteminin nasıl işlediği, yatırımcılar için hangi yasal yolların mevcut olduğu ve farklı durumlarda hangi işlemlerin yapıldığı anlatıldı.

İlgili Haber  Coinbase'den Ripple (XRP) İçin İyi Haber Geldi!

Toplantının konularından biri de SEC’in Terra (LUNA) kurucusu Do Kwon davasında yürüttüğü soruşturmaydı. Bakan Milović bu soruşturmanın sonuçları ve Do Kwon’a karşı ABD’de yürütülen hukuki sürecin gidişatı hakkında bilgilendirildi.

Bakan Milović, yatırımcıların korunması ve mali piyasalarda dolandırıcılıkla mücadele alanında uluslararası işbirliğinin önemi üzerinde durdu ve SEC temsilcilerine ayrıntılı sunum ve faydalı bilgiler için teşekkür etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail