Altcoin

Terraform Labs, Terra 2.0 İçin Yeni Bir UST Üzerinde Çalışıyor!

UST ve LUNA krizi ile sektöre büyük yara açan Terraform Labs ve CEO Do Kwon, krize doymamış gibi gözüküyor!

Kripto para sektörünün şu an yaşadığı büyük krizin en büyük sorumlusu olarak gösterilen Terraform Labs ekibi ve CEO Do Kwon, yeni bir krize daha yol açabilir.

Aktarılan bilgilere göre Terraform Labs ekibi tamamen hezimetle sonuçlanan UST ve Terra 1.0 macerasından sonra şimdi benzer bir durumu Terra 2.0 için de denemek istiyor.

İlgili Haber
Terra Çalışanları Savcılığa İfade Verdi: "Çökeceği Belliydi, Do Kwon Bizi Dinlemedi!"

Do Kwon, UST Tecrübesine Doymadı!

Kısa süre önce hayata geçirilen Terra 2.0 ağı şu an için herhangi bir büyük sorun ile anılmadı.

Buna rağmen Do Kwon‘un daha önceki ağda yaşananlar için hala yargılanmasını bekleyenler ve ağa güvenmeyenler var. Şimdi ise tam olarak bu güvensizliği körükleyebilecek bir durum ortaya çıktı.

Watcher.Guru tarafından aktarılan bilgilere göre ekip şimdiden bir stablecoin üzerinde çalışmaya başladı.

Terraform Labs ekibinin Terra 2.0 üzerinde kurulu bir stablecoin için kolları sıvamış olması endişe verici olabilir.

Bu stablecoinin aynı daha önceki UST gibi algoritmik tabanlı olup olmadığı bilinmiyor. Buna karşın yeni bir UST’nin piyasaya sürülmesi için nasıl bir denge kurulacağı merak edilmekte.

Direkt olarak rezerv teminatlı olarak yapılması için Do Kwon’un ciddi miktarda rezerv aktarması gerekmekte.

Buna rağmen Terra 1.0’in çöküşü esnasında bütün rezervlerin harcandığı ve sıfırın görüldüğü bilinmekte. Do Kwon ise henüz bunun hakkında net bir açıklama yapmadı ve topluluk bunu merakla bekliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu