AltcoinHaberler

Terra’nın (LUNA) Şirket Avukatlarının Çöküş Sonrası İstifa Ettikleri Ortaya Çıktı!

Terra (LUNA) ekosisteminin şirket avukatlarının UST ve LUNA tokenlerindeki çöküşün ardından istifa ettiği öğrenildi.

Terraform Labs’in şirket içi hukuk ekibinin, Terra’nın (LUNA) algoritmik stablecoini UST’nin çöküş yaşamasından kısa bir süre sonra istifa ettiği ortaya çıktı.

The Block üzerinde yayınlanan makaleye göre konuyla ilgili bir kaynak, şirketin hukuk operasyonlarının artık dış avukatlar tarafından yönetildiğini söyledi.

LUNA’nın Hukuk Ekibinden Üç İsim Çöküş Sonrası İstifa Etti

Terraform Labs’in genel danışmanı Marc Goldich, baş şirket danışmanı Lawrence Florio ve baş dava ve düzenleyici danışman Noah Axler’in LinkedIn profillerinde üç ismin de Mayıs ayında artık Terraform Labs’de çalışmadığı görülüyor. Bu isimler şirkette henüz bir yıllarını bile doldurmamışlardı.

İlgili Haber
Terra'ya UST ve LUNA Soruşturması!

Terraform Labs sözcüsü, yaptığı açıklamasında konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Geçtiğimiz hafta Terraform Labs için zorlu geçti ve son günlerde ekip arkadaşlarımızın küçük bir kısmı istifa ettiler. Ekip üyelerinin büyük çoğunluğu halen projenin misyonunu sürdürmek için kararlılığına devam ediyor.

Terra ekosistemi UST’den fazlasıdır ve nasıl yeniden inşa edeceğini bilen net bir vizyona sahip tutkulu bir topluluğa sahiptir. Şu anda ana odağımız, Terra ekosistemini yeniden canlandırmak için planımızı uygulamak.”

İstifa haberleri, Singapur merkezli Terraform Labs ve kurumun işlettiği Blockchain için çok zorlu geçen bir haftanın ardından geldi.

Do Kwon ve Daniel Shin tarafından 2018 yılında kurulan Terraform Labs, Terra ekosisteminin arkasındaki ana destekleyici olarak biliniyor. Yaşanan kriz öncesi dönemde en büyük üçüncü stablecoin olarak nitelendirilen UST, geçtiğimiz hafta hedef fiyatı olan 1 dolardan sapmıştı. UST tokeninin yeniden 1 dolara çekilmesi için milyarlarca dolar satılmış ve LUNA tokeni basılmış fakat UST yeniden eski değerine kavuşmayı başaramamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu