coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriHaberlerTerra'nın SEC Karşısında Darbe Almasının Ardından Ripple Avukatı Açıklama Yaptı: XRP Davasını...

Terra’nın SEC Karşısında Darbe Almasının Ardından Ripple Avukatı Açıklama Yaptı: XRP Davasını Etkiler Mi?

Ripple'ın (XRP) baş hukuk sorumlusu Stuart Alderoty, Terraform Labs davası kararının ardından açıklama yaptı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun (SEC) Terraform Labs tarafından geliştirilen bir kripto para olan LUNA’yı bir menkul kıymet olarak ilan eden son kararının ardından, SEC tarafından da inceleme altında olan Ripple bir açıklama yayınladı.

Ripple Avukatı Stuart Alderoty: “Terraform Labs Davasında Yargıç Ripple Kararını Eleştirmiyor”

Ripple’ın avukatlarından Stuart Alderoty kararla ilgili düşüncelerini paylaştı:

“Terraform davasının esası hakkında kesin bir görüşüm yok, ancak dünkü kararla ilgili birkaç düşüncem var. 1. Gerçekler esastır. 2. Yargıç Rakoff, Yargıç Torres’in Ripple kararını eleştirmiyor, hatta alıntı bile yapmıyor; 3. SEC’in uzun süren davalarda tokenden tokene savaştığı “sonsuza kadar sürecek” kripto savaşı, sağlam bir politika yerine siyasi güç arayışından kaynaklanan bir aptallıktır.”

İlgili Haber  Dikkat: Popüler Altcoinin Resmi Twitter Hesabı Ele Geçirildi, Güvenlik Şirketi Uyardı!

Söz konusu karar, New York Güney Bölgesi ABD Bölge Mahkemesi Yargıcı Jed Rakoff tarafından verilmişti. Yargıç, Terraform Labs’ın kripto paralarını halka satarken federal menkul kıymetler yasalarını ihlal ettiğine dair özet bir karar verdi. Yargıç, Terraform Labs’ın Terra ekosistemindeki bir başka kripto para birimi olan LUNA ve MIR’i menkul kıymet olarak kaydettiremediğini tespit etmişti.

Bu özet karar, Terraform’un menkul kıymet ihlallerine ilişkin nihai bir duruşmayı şekillendirebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail