DogecoinHaberlerKripto Para

Tesla CEO’su Elon Musk Neden Dogecoin’i Desteklediğini Açıkladı!

Elon Musk'tan yeni Dogecoin desteği geldi.

Son zamanlarda Web3’e yönelik eleştirileri ile gündeme gelen Tesla CEO’su Elon Musk, sevdiği mem token Dogecoin’i desteklemeye devam ediyor.

Herşey, Rug Radio kurucusu Farokh Sarmad’ın Jack Dorsey’i etiketleyerek twitterde Web3 konusunda paylaşım yapması ile başladı. Sarmad’ın twitine birçok ünlü isim yorum yaptı.

Yorum yapanlardan birisi de Dogecoin kurucu ortağı Billy Markus oldu. Markus Sarmad’ın paylaşımına cevap olarak “Amacım bir şeyler inşa etmek, para kazanmak ve eğlenmek. Bitcoin sadece yeni zengin insanlara güç veriyor” şeklinde cevap verdi.

Geçtiğimiz yıl Dogecoin’e verdiği destek ile Dogecoin’in müthiş performansına katkı sağlayan Elon Musk ise Billy Markus’A destek olmayı ihmal etmeyerek “Bu yüzden DOGE” şeklinde cevap verdi.

Geçmişte birçok kez Dogecoin’in “halkın kripto para birimi” olduğunu söyleyen Elon Musk, verdiği bu cevap ile Dogecoin’i neden sevdiğini ve desteklediğini göstermiş oldu.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu