HaberlerTether

Tether Euro’yu Destekleyen İlk DeFi Protokolü CREAM Finance Oldu!

Merkeziyetsiz Finans büyümeye devam ediyor.

Kripto para piyasalarının önemli bir aktörü konumunda olan Tether, kendisine şüphe ile yaklaşanlar olsa da büyümeye devam ediyor.

Merkezi olmayan borç verme protokolü CREAM Finance, bugün yaptığı bir duyuru ile euroya sabitlenmiş yeni Tether tokenleri EURt’yi destekleyen ilk DeFi platformu olduğunu açıkladı.

Tether CTO’su Paolo Ardoino konuya ilişkin şu açıklamalarda bulundu:

“DeFi alanında euro bazlı stabilcoinler için çok ciddi bir talep olduğunu görüyorduk. CREAM Finance’ın getiri getiren hizmetleri için Euro’ya sabitlenmiş stabilcoinleri kullanan ilk DeFi platformu olmasından dolayı heyecan duyuyoruz.”

CREAM Finance Kurucu Ortağı ve Proje Lideri Leo Cheng’de bu hamlenin DeFi’nin büyümesi için önemli olduğunu aktardı.

“Tether, DeFi altyapısının önemli ve kritik bir parçası olan dolara sabitlenmiş kripto paraların lideridir. CREAM Finance’ın EURt’ya olan desteğinin DeFi’nin Euro cinsinden büyümesini daha da ileriye taşıyabileceğine inanıyoruz.”

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu