Bitcoin

‘Bitcoin Birkaç Yıl İçerisinde 100 Bin Doları Görecek’

The Crypto Dog isimli kripto para analisti Twitter'dan yayınladığı tweet ile Bitcoin'in birkaç yıla 100 bin doları göreceğini öne sürdü.

Bitcoin hakkında başarılı analizleri ile tanınan, kimi zamanlar tepki, kimi zamanlar ise destek gören The Crypto Dog isimli kripto para analisti bugün yeni bir iddia ortaya attı. Bitcoin için 6.000 dolar altında olan her fiyat seviyesinin bu son dönem için alım fırsatı olduğuna değinen analist, kripto para pazarında yaşanacak olan gelişmeler için ise birkaç yıla kalmadan 100 bin doları kolaylıkla görebilecek olduğu öngörüsünde bulundu.

Bitcoin’i yükseltecek olan en önemli gelişmelerden birisi olarak analistlerin desteği ve yatırımcıların bunlara uyarak hareket etmesi olurken, analistleri dinleyerek hareket eden birçok yatırımcı son dönemde yaşananlar sonucunda analistlere eskisi kadar güvenmediklerinden söz etmeye başlamıştı.

Uzun vadede Bitcoin’in 100 bin dolara çıkacağını söyleyenlerin sayısında rekor bir artış yaşansa da uzun vadede bunun ne kadar doğru olduğunu ifade edebilecek bir analist maalesef yok.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu