AltcoinBitcoinCardanoEthereumHaberlerLitecoin

The Economist’in 2022 Kehanetlerinde 4 Kripto Para Yer Aldı!

The Economist'in yeni kapağı kripto para yatırımcılarını heyecanlandırdı.

Ünlü ekonomi dergisi The Economist’in her yıl yayınladığı ve bir sonraki yıl olacaklara ilişkin öngörülerini paylaştığı kapak resimleri yorumlanmaya ve anlamlandırılmaya çalışılıyor.

Pek çok kişi bu kapaklarda yer alan ve gelecek yıl olması beklenen olaylara ilişkin tahminlere şüpheyle yaklaşırken, önceki öngörülerin tutması bazılarının kafasını karıştırıyor.

The Economist’in 2022’de yaşanması muhtemel olaylara ilişkin “gizli mesajlar” içeren son kapağı yine yorumlanmaya devam ediyor.

2022’ye ilişkin son kapakta, ABD başkanı Joe Biden ile ile Çin devlet Başkanı Xi Jinping’in kullanılması, ABD ve Çin arasında yaşanacak mücadelelerde dolu bir yıl geçireceğimiz şeklinde yorumlandı.

Kapaktaki aşı ve virüs simgeleri Covid’in hayatımızda kalmaya devam edeceği şeklinde yorumlanırken, yenilenebilir enerjinin ön plana çıkacağı ifade edildi. Çin ve ABD tarafından bulunan grafiklerin birbirinden farklı hareket ediyor olması da dikkat çekti.

Kapak resmindeki simgelere ilişkin pek çok spekülatif yorum yapılsa da, kripto para dünyasını ilgilendiren mesajların da olduğu görüldü.

Resimde 4 kripto para biriminin simgesi kullanıldı. Bunlar Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Cardano oldu.

Resmin 4 parçaya ayrıldığı ve bunların 2022 yılındaki çeyreklik zaman dilimlerine ilişkin bölümleri ifade ettiği düşünüldüğünde 1. çeyrekte Cardano’nun, ikinci çeyrekte Litecoin’in, 3. çeyrekte Ethereum’un 4. çeyrekte ise Bitcoin’in ön plana çıkabileceği bir yıl görebiliriz.

Elbette bunlar sadece bir kapak resmi üzerinden çıkan spekülatif yorumlar. Siz bu kapak resmine bakınca kripto para birimlerine ilişkin 2022 yılını nasıl görüyorsunuz? Aşağıya yorum olarak yazabilirsiniz.

Resmin orjinali şu şekilde:

*Yatırım Tavsiyesi Değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
2 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Kbaturfb

Kripto paraların paylaşıldığı her dört çeyrekte yönünü belirten ifadelerde var.
1. Çeyrekte ADA grafikteki zirve ifadesiyle fiyatlanacağı
2. Çeyrekte Lite Coin ve aşı iğneleri aşağı gösteriyor sert düşüş olabilir
3. Çeyrekte Ethereum düşüş ve yatay giden bir grafik var
4. Çeyrekte Bitcoin bu sefer aşı iğneleri yukarı gösteriyor zirve yapabilir

Kaan

1.çeyrekte tablo var orda sert bir düşüş yaşayıp sonra baya yükseldiğini görüyoruz
2.çeyrekte ilk iğne kırmızı renk yani düşüşü gösterir ama kısa bir iğne ve diğer iğne normal ve diğerinden uzun yani o da düşüp artıyor
3.çeyrekte yine tablo ve artış gözüküyor
4.çeyrekte ise 2.çeyrekteki tablonun tam tersi yani tahminimce bu yıl bu alt coinler artış göstericekken bitcoin bir düşüş yaşayacak


Başa dön tuşu