coinexbanner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaThe Wall Street Journal'ın Raporuna Göre Binance'in Yüzde 10 Hissesine Sahip Kurucu...

The Wall Street Journal’ın Raporuna Göre Binance’in Yüzde 10 Hissesine Sahip Kurucu Ortaya Çıktı!

The Wall Street Journal'ın son raporları, Binance'in hisselerinin en az %10'una denk gelen önemli bir hisseye sahip kişiyi ortaya çıkardı.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

The Wall Street Journal’ın (WSJ) son raporları, Binance’in kurucu ortağı He Yi’nin kripto para borsasında şirketin hisselerinin en az %10’una denk gelen önemli bir hisseye sahip olduğunu gösteriyor.

DOJ Uzlaşma Görüşmelerinin Ortasında Kilit Hissedar He Yi’nin Pozisyonu Ön Plana Çıktı

Bu açıklama, Binance’in çeşitli yargı alanlarında karşılaştığı artan inceleme ve düzenleyici zorlukların ortasında geldi.

ABD Adalet Bakanlığı (DOJ) ile yapılan ilk uzlaşma görüşmeleri sırasında, He Yi’nin Binance CEO’su Changpeng Zhao (CZ) ile birlikte ayrılmasına ilişkin tartışmalar yaşanmıştı.

Ancak, bu görüşmeler gerçekleşmedi ve He Yi organizasyon içinde kilit bir figür olmaya devam ediyor.

Raporlar, He Yi’nin Binance içindeki etkili konumunun ve şirketi zorlu zamanlarda yönlendirme konusundaki kararlılığının altını çiziyor.

İlgili Haber  MicroStrategy'nin Başkanı Michael Saylor, Şirket Hisselerini Satmaya Hazırlanıyor! Bitcoin Mi Alacak? İşte Detaylar

Dünya genelinde kripto para borsaları üzerindeki düzenleyici baskılar artmaya devam ederken, He Yi gibi isimlerin liderliğindeki Binance’in bu zorlukları stratejik bir esneklikle aşması muhtemel.

He Yi’nin önemli hissedarlığını çevreleyen ayrıntılar, dünyanın en büyük kripto para borsalarından birinin iç dinamikleri hakkında fikir veriyor.

Binance gelişen düzenleyici ortamlara uyum sağladıkça, He Yi’nin rolü ve stratejik kararları platformun gelecekteki yörüngesini şekillendirmede giderek daha önemli hale gelebilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail