Kripto HaberleriEthereumThree Arrow Capital 14.000 Ethereum (ETH) Daha Satın Aldı!

Three Arrow Capital 14.000 Ethereum (ETH) Daha Satın Aldı!

Takip et

Ethereum’u terk ettiğini söyleyerek gündem olan Three Arrows Capital CEO’su Zhu Su, daha sonra u dönüşü yaparak yaptığı paylaşımlarda fikrini değiştirdiğini belirtmişti.

Kripto para piyasasında Aralık ayının başlarında yaşanan sert ve ani düşüşün ardından Ethereum alımı yaptığı ortaya çıkan Three Arrows Capital, ETH alımlarına devam ediyor.

Çinli gazeteci Colin Wu, twitter hesabından yaptığı paylaşım ile Ethereum ile geçmişi pek de iyi olmayan Three Arrows Capital’ın 56 milyon $ değerinde 14.833 Ethereum daha aldığını duyurdu.

Etherscan’dan alınan verilere göre kripto hedge fonu Three Arrows Capital söz konusu ETH’leri Binance ve Coinbase cüzdanlarına transfer etti.

Son ETH alımı ile birlikte şirket Aralık ayından bu yana ETH birikimini ikiye katladı.

Three Arrows Capital’ın CEO’su Zhu Su ETH alımı yaptıkları ortaya çıkınca Ethereun hakında fikirlerinin değişmediğini ancak aralık ayı başında yaşanan düşüşler gibi düzeltmeler gelmeye devam ettikçe Ethereum almaya devam edeceklerini belirterek “Gelecekte “önemsiz ve daha fazla” ETH alacağız.” demişti.

İlgili Haber
Ethereum'u Kötüleyen CEO: "100.000 ETH Aldık, Daha Da Alacağız!"

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları