Kripto HaberleriAnalizTim Draper: Bitcoin, 2022 Yılına Kadar 250 Bin Dolar Olacak

Tim Draper: Bitcoin, 2022 Yılına Kadar 250 Bin Dolar Olacak

Takip et

Silikon Vadisi’nin efsane yatırımcısı Tim Draper, geçtiğimiz günlerde yaptığı konuşmada, Bitcoin‘in 2022 yılına kadar 250 bin dolar olacağını ifade etti.

Bitcoin‘in 2 gün önce neredeyse 1 saat içerisinde 1000 $ yükselmesi, önümüzdeki süreç için olumlu öngörüleri  beraberinde getirdi. Geçtiğimiz günlerde kendi üniversitesi olan Draper Üniversitesi’nde konuşan Tim Draper, dinleyicilere 250 bin dolar gibi yüksek bir rakamdan bahsetti.

Açıklamasının devamında; “Bitcoin değerinin 2022’ye kadar 250 bin dolar olacağına inancım tam. Bazı kişiler benim deli olduğumu düşünebilir ama inanın herşey harika olacak! ”

Draper daha önce 2014 yılında Bitcoin 300 dolar seviyesindeyken “Bitcoin 2017 yılında 10 bin doları aşacak” şeklinde bir tahminde bulunmuştu. Bu tahmininin tuttuğunu düşünürsek, 2022’deki tahminin çok hayalci olmadığını anlayabiliriz.

Öngörüleri Birçok Şirket İçin Tuttu

Tesla ve Skype gibi şirketlere de geçmişte yatırım yapan Draper, bu şirketlerin de geleceğini önceden öngördü. 2014 senesinde Bitcoin’e olan öngörüsü neticesinde toplamda 30 bin BTC alan Draper, geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklamada elinde hala bütün BTC lerini tuttuğunu açıkladı.

Bir başka yıl sonu fiyat tahmini de analist Tom Lee’den geldi. İlgili açıklamaya haberimizden ulaşabilirsiniz.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları