BitcoinHaberler

“Trend Yeni Başladı! 2021’de Bitcoin (BTC) 90.000$ Olabilir”

Bitcoin rekorlarını tazelerken 2021 tahminleri yatırımcıları heyacanlandırıyor.

Bitcoin yeni yıla girerken rekorlar kırmaya devam ediyor. Gün içerisinde 25039$’a kadar yükselen Bitcoin, haber saatimiz itibariyle 24800$ seviyelerinden işlem görüyor.

Bitcoin hedefine kilitlenmiş durumda yoluna devam ederken, etrafından olup bitene tepki vermemeye devam ediyor. Daha önce de kaleme aldığımız bir çok haberimizde belirttiğimiz üzere, Bitcoin’de haber akışına duyarsızlaşma söz konusu. Regülasyon haberleri, XRP davası derken daha büyük çöküşler görebileceğimiz haber akışları arasından Bitcoin kendisini sıyırdı ve yeni rekorlara yelken açtı.

İlgili Haber
Bitcoin (BTC) Rekora Doymuyor - Altcoinlere Ne Olacak? "Bitcoin, Ethereum, Altcoin Yorum Analiz"

Bitcoin kısmi düzeltmeler ve emin adımlarla yeni zirvelere doğru ilerledikçe, 2021 tahminleri de yükselmeye devam ediyor.

Son olarak CEX.io Borsası icra direktörü Konstantin Aniissimov, Bitcoin için 2021 tahmini açıkladı. 2020’nin ikinci yarısından sonra birçok kurumsal şirketin Bitcoin aldığını belirten Aniissimov, bu trendin yeni başladığını ve 2021’de artarak devam edeceğini öngörüyor.

Başta Paypal olmak üzere, MicroStrategy, Ruffler ve MassMutual’ın Bitcoin alımlarını önemseyen Aniissimov, Bitcoin’e olan talebin artmaya devam edeceğini düşünüyor.

PlanB’nin stok akış modeli üzerinden, fiyat konusunda da konuşan Aniissimov, “2021 yılının ilk çeyreğinin sonunda fiyatın 50.000$’a ulaşması imkansız değil. Eğer bu gerçekleşirse, daha fazla büyüme görmeyi ve BTC’nin 2.çeyreğin sonunda 80.000$’a ulaşmasını beklerim. Bu olumlu yörünge devam ederse 90.000$ imkansız olmaz” dedi.

İlgili Haber
Dikkat Çığ Tehlikesi! Ünlü CEO: "Bitcoin'e (BTC) Çığ Düşecek, 2021 İçin Emir Toplanıyor"
300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu