AnalizTRON

Tron (TRX) Fiyat Analizi

  • Çok önemli Q1 2019 desteği üzerinde baskı altında kalan bir kripto para birimi: Tron (TRX)
  • Cred ve Tron işbirliği yapmaya başladı
  • Son günlerde Tron (TRX) değerinde belirli bir takım değişimler var
  • Kripto para birimi Bitcoin fiyatında yeni bir rekor kırıldı ve son 6 ayın rekoru 6.400 dolar seviyesinden daha yüksek bir seviye ile kırılmış oldu.

BitTorrent’i satın aldıktan ve dünyanın en büyük eşler arası dosya paylaşım platformunu başarıyla kurduktan sonra, Tron’un artık TRX sahiplerinin fonlarını ödünç almalarını ve %10’a kadar kazanmalarını sağlayacak olan Cred ile bir ortaklığı ortaya çıktı.

Tron Fiyat Analizi

Tron (TRX) fiyatı son zamanlarda çok fazla piyasada kendisine yer bulamadı. Dünyanın en iyi bilinen kripto para birimlerinden birisi olmasına rağmen Tron (TRX) yatırımcısı sayısında büyük bir yükseliş veya olağanüstü bir beklenen dışında düşüş mümkün değil.

Kripto para yatırımcılarının son dönemde yükselen Bitcoin fiyatına karşı normal kalan Tron (TRX) ve altcoin fiyatları karşısında neler yapacak oldukları konusu gizemini koruyor. Yatırımcılar için kısa vadeli beklentiler Tron (TRX) satın alımının kötü olabileceği yönünde iken, bazı kripto para analistleri Tron (TRX) alan kişilerin yatırımcı olarak orta ve uzun vadede daha fazla para kazanacak olduklarını düşünüyor.

Bitcoin fiyatındaki artışın kısa sürmeyecek olduğu ve uzun süre devamlı olarak fiyat artışı olması durumunda Tron (TRX) fiyatında belirli artışlar olabileceği belirtiliyor.

Şamdan Düzenlemesi

 

Öte yandan, Tron (TRX) fiyatları baskı altında. 2.1 cent olan Tron (TRX) fiyatı 2019 yılının ilk çeyreğinin en düşük destek seviyesini gösteriyor. Şamdan düzenlemesi, Ocak 2019’un sonlarındaki yükselişler nedeniyle yükseliş eğiliminde boğalara fiyat hareketi eğilimi gösterse de, fiyatlar çoğunlukla konsolidasyona girmeyi sürdürmekte istikrar gösteriyor.

Şu anda, TRX/USD, 1,1 cent işlem fiyatıyla 1 centlik bir ticaret aralığına sahip.

Tron (TRX) yatırımcılarının kısa zamanda büyük alımlar yapması da pek fazla mümkün görünmüyor. Yatırımcıların yakın zamana kadar alım beklentisinin de çok iyi olmadığı iddia ediliyor. Kripto para piyasalarında son gözde olarak Bitcoin’e yönelen balina ve kripto para yatırımcısı kişilerin sayısında büyük bir artış olması Tron (TRX) satın almak isteyen yatırımcı kişi olmak isteyenlerin önüne engel olarak geliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu