HaberlerTRON

TRON’dan Oyunsever Kullanıcıları Sevindirecek Ortaklık Haberi!

Refereum ile ortaklık imzalayan TRON, kullanıcılara eğlenirken kazanmayı vaat ediyor.

Kullanıcılara oyun oynarken bir yandan da kripto para kazanma imkanı sağlayan Blockchain tabanlı Refereum platformu TRON ile ortaklık yoluna gitti.

Platformda yer alan video oyunları sayesinde çeşitli TRON ve BitTorrent tokenleriyle ödüllendirilecek olan kullanıcılar, bu sayede eğlenerek kripto para kazanmanın keyfini sürecekler.

Refereum, geçen senenin sonunda da Blockchain yayın hizmetleri tedarikçisi DLive’la ortaklık imzalamıştı. Kullanıcılar canlı oyun yayınları sayesinde kripto kazanma olanağına erişmişlerdi.

İzleyicilere De Ödül Verilmesi Planlanıyor

Refereum CEO’su Dylan Jones yaptığı açıklamada sadece canlı oyun yayınlayanların değil, canlı yayın oyun izleyicilerinin de kripto para kazanma şanslarının olacağını belirtti. Refereum, henüz tasarı aşamasındaki hizmeti TRON ve DLive ile olan ortaklıkları sayesinde geliştirmeyi planlıyor.

DLive CEO’su Charles Wayn ise Refereum ile olan ortaklıkları sayesinde coronavirüs sebebiyle evde kalan insanlara “eğlenirken kazanma” imkanı sunmayı istediklerini belirtti.

Son zamanlarda video oyunları sektörüne giriş yapan kripto paralar şu ana kadar birkaç sanal gerçeklik deneyimi sunan platforma ve video oyunu platformuna giriş yapmış durumda. Bu tür gelişmeler kripto paraların kullanım alanlarının ne kadar sınırsız olduğunu da ortaya koyması bakımından son derece önemli.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu