AltcoinBitcoinFenomen

Türk Analist Bitcoin’in Yükselmesinden Sonra Patlamaya Hazır Olan Altcoinleri Değerlendirdi!

Buğra Sukas, yeni videosunda piyasa ile ilgili değerlendirmede bulundu.

BTC’nin yükseliş yönlü hareket etmesiyle yeni video çeken ve düşüncelerini aktaran Buğra Sukas, genel olarak piyasayı değerlendirdi.

BTC’de 45.000 – 46.330 dolar seviyelerinin önemli olduğunu ifade eden Sukas, “Küresel piyasalarda risk faktörü olsa da BTC’nin kendi tekniği oldukça güzel görünüyor. Özellikle son yükselişten sonra tablo iyice güzel bir görüntü verdi” dedi ve BTC’deki önemli seviyeleri şu şekilde açıkladı:

“Aşağı yönlü 45.000 44.000 altına sert düşüş olmadığı müddetçe çok problem yok. Bunun yaşanma ihtimalini yüzde 30 olarak görüyorum. Ancak yüzde 70 ihtimalle bu seviyelerde tutunacağız. Özellikle 45.000 ve 46.330 dolar seviyeleri BTC için güzel alım yerleri olarak değerlendirilebilir. Eğer buralarda tutunursak BTC’den ziyade altcoinlerde de daha güzel değerlendirilebilir alanlar var.”

Genel anlamda küresel piyasalardaki çalkantıdan ötürü riski azaltmakta fayda var diyen Sukas, BTC eğer düşüş yaşamayıp bu seviyelerde tutunursa patlayabilecek altcoinleri paylaştı.

Analistin Yatırım Yaptığı Altcoinler

İlk olarak FTT‘ye değinen ünlü isim, 53 ve 52.18 doların sağlam destek olduğunu ve buralardan alış yapılır 47 dolar altı stoplu bir şekilde yatırım yapılabileceğini ifade etti.

İkinci olarak ADA için görüşünü bildiren ünlü isim, “BTC’de düşüş olursa her altcoin düşer” sözünü yineleyerek, ADA için önemli güncellemeler olduğuna değindi ve “2.14 seviyelerinden alış yapılabileceğini ve 1.90 altında da stop olunabileceğini ifade etti.

AVAX‘ı da yükseleceğini düşündüğü altcoinler listesine ekleyen Sukas, “AVAX 3 haneli psikolojik seviyelere gelemedi” diyerek “BTC ciddi şekilde düşerken bile yükseliş yönlü hareket etti” dedi.

Alış yeri olarak şu an retest bölgesi olan 66 dolar seviyelerinden hamle yapılabileceğini söyleyen ünlü isim, 59.77 dolar altına hatta en garantili olarak 50 altına stop yazılabilir dedi.

Sonrasında AAVE‘ye değinen Sukas, “AAVE’de DeFi sektörü üzerinden kurumsal bağlantılar olduğu biliniyor. 245 doları stop seviyesini belirleyerek bugün risk aldım. Çünkü günlük bazda uyumsuzluk setupları gerçekleşmek üzere. Teknik görüntüler güzel. En kötü senaryoda 348 doğru bir ivmelenme görüleceğini düşünüyorum.” dedi.

ENJ‘ye de değinen analist, W formasyonunun gerçekleştiğini ve 1.49 dolar üzerinde kapanış gelirse ciddi yükseliş olabileceğini belirtti. 2.75 dolar hedefli 1.1680 dolar stoplu değerlendirme yapılabilir diyerek sözlerini noktaladı.

Yatırım çantasına eklediği coinleri bu şekilde değerlendiren Sukas, videosunda başka altcoinlere de değindi. Videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
3 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments
Mucit

Geçen söylemiştim buğra sukas denilen kişi her zaman yükseldikten sonra milleti içeriye sokar ve herkesi terste bırakır🤣bu adamı 1 kere dinledim ve geçen tekrar dinledim hala aynı.şu seviyeye gelsin alırız (o seviyeye geliyor)daha sonra ama buraya düşme ihtimali var o yüzden buraya gelince girelim kesin (oraya geliyor)hadi listem şunlar.Ve çöküş başlar 🤣bu alım yapana kadar genelde benim kar %100 lerde oluyor kar satışı nı bunu dinleyen arkadaşlara yapıyoruz bizim tokenleri coinleri bu ve buna benzer Youtuberler karşılıyor.Ben dinlediğimde neo saldırmıştı insanlara birde baya tepedeydi o Zaman bu seviyelerde değil.o insanlara üzülüyorum.Yalan yok Eren caner haricinde bu piyasada pek kimseye güvenmem.benim şuan da 15k cordona onun sayesinde var.iyi para ediyor şuanda ben aldım 15.20 centden🤣zaten 2 3 ayda tepede kitlemişimdir buğranın abonelerine bundan eminim 🤣buğra analizi hislerine göre yapıyor bide dış mihraklara göre çok yeni belliki bu piyasada yapacak bir şey yok oda YouTube den parasının peşinde.bence destekten alıp stop yükseltmeyi bilmiyor.hani bazıları vardır alt coinlere girer btc 40 k direncine geldimi her şeyden çıkar tam o kafada🤣 halbuki dirence giridmi yatay gider o yatay sürerken altlar dirençlere gelmeye başlar.altlar dirençlere geldimi çık gir yaparsın btc 40 k ya geldiği anda değil🤣 dediğim gibi bu adam al sat dan ekmek yiyemez ama bu piyasada milleti terste bırakanlar yotuber olur oradan ekmek yer . Yok ki yargı sistemi olsa görürüm onu konuşabilir mi böyle🤣milleti kesin sokar ya şimdi yada 50 k da…40 k en büyük destek 50 k da en büyük direnç…bunu bilmek için alim olmaya gerek yok.40 k da almayan şimdi alır büyük çökerse bizim yğkseltiğimiz stopları bunlar alır ellerinde patlar…eminim geri çekilmeleri alıyorlar genelde bunlar terste kalmaya mahkum.malesef durum budur.

Ramazan

Fırsat kaçıyor düşüncesiyle hemen saldırmamak lazım bekleyip haftasonu kapanışına göre pozisyon olmak gerek Yatırım Tavsiyesi Değildir 😊

Serkan İyibudar

Üç dört gün bekleyin derim. BTC otursun yerine. Son zamanlarda piyasalar saçma sapan


Başa dön tuşu