Altcoin

Türkiye’deki Yatırımcıların Yakından Takip Ettiği Altcoin, Kraken’de Listelendi!

Kurucu ortaklarından birisinin Türk olduğu kripto para projesi Mina (MINA), Kraken'e girdi!

Türkiye kesinlikle kripto para sektörünün en önemli ülkelerinden birisi ve hem hacim hem de geliştirilen projeler bunun kanıtı. Kısa süre önce CoinList ön satışı ile sektöre giriş yapan Mina Protocol (MINA) de bunlardan birisi. Türkiye’deki birçok yatırımcının yakından takip ettiği MINA, bugün ise önemli bir gelişme yaşadı.

MINA İçin Heyecan Artıyor

ABD’nin en büyük ve en güvenilir kripto para borsalarından olan Kraken, MINA listelenmesini resmen duyurdu. Kullanıcılar hem MINA alıp satabilecek hem de staking yapabilecek. Yıllık %20 ödül veren ve bunu haftalık olarak dağıtan Kraken, bu yönüyle de ciddi bir MINA hacmi oluşturabilir.

Kraken kripto para borsasının genellikle Coinbase ile benzer regülasyon süreçlerine sahip olduğu bilinmekte ve bu listelenme bir işaret olabilir. Durum genellikle önce Coinbase’in, daha sonra Kraken’in bir kripto parayı listelemesi şeklinde ilerlese de bu sefer tam tersi de olabilir.

İlgili Haber
MINA Düşüşe Tepki Verebilecek mi?

Peki MINA tam olarak ne vaat ediyor ve bu vaatler fiyatı nasıl etkiler?

Kripto para sektörünün ünlü isimlerinden Tobby Kitty, aslında bu durumun nasıl gelişeceğine dair görüşlerini paylaştı. Tobby’e göre MINA ya efsane ya da çöp olacak. MINA’nın geliştirmek istediği şeylere ve yol haritasına dikkat çeken ünlü isim, bunun önünde ise uzun bir zaman dilimi olduğunu hatırlattı.

MINA an itibarıyla ise en büyük 94. kripto para birimi konumunda ve 1.68 dolardan işlem görüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu