BitcoinHaberler

Uber’den Önemli Bitcoin (BTC) Açıklaması! “Kabul Edebiliriz!”

Bitcoin'de pozitif haber yağmuru var.

Bitcoin’de pozitif haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Tesla’nın Bitcoin hamlesi sonrası ABD’de ana akım medyada her gün Bitcoin konuşulduğunu aktarmıştık.

Son olarak Uber CEO’su Dara Khosrowshahi CNBC’ye verdiği demeçte Bitcoin’e yönelik açıklamalarda bulundu.

Gelecek taleplere göre Uber müşterilerinden Bitcoin ve diğer kripto para birimi olarak ödeme kabul edebileceklerini duyuran CEO, ihtiyaca göre buna karar vereceklerini ifade etti.

Uber’in bilançosunda Bitcoin bulundurma fikrine sıcak bakmayan CEO şimdilik rezerv varlık olarak Bitcoin kullanmayı düşünmediklerini açıkladı.

Uber kripto paralara çok uzak bir şirket değil. Bildiğiniz üzere Uber Facebook’un kripto para projesi olan Diem’in hali hazırda bir üyesi.

Bitcoin’de ardı ardına gelen pozitif haberler fiyata da olumlu yansımış durumda. Mastercard’dan ve NY Mellon’dan gelen güzel haberlere bir de Uber eklendi. Pozitif haberlerin etkisiyle hareketlenen Bitcoin yeniden 48330$ seviyesine kadar yükseldi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu