binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜç Balina Son Saatlerde Aktif Hale Geldi! İkisi Memecoin Üç Altcoinde Yüklü...

Üç Balina Son Saatlerde Aktif Hale Geldi! İkisi Memecoin Üç Altcoinde Yüklü Alım Satım Yaptılar

Onchain verilerine göre üç kripto para balinası son saatlerde aktif hale geldi ve önemli miktarlarda trade'ler yaptılar.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analiz şirketi Lookonchain tarafından sağlanan verilere göre kripto balinaları son saatlerde aktif olmaya devam ediyor.

Son dönemin popüler altcoinlerinden olan fakat son haftalarda sahne ışıklarını diğer memecoinlere kaptırmışa benzeyen dogwifhat (WIF), bazı balina aktivitelerine şahit oldu. Onchain verilerine göre dev bir balina, 2.92 dolar seviyesinden 1.3 milyon dolar değerinde WIF tokenini sattı.

WIF bu yazının yazıldığı anlarda 2.83 dolardan işlem görüyor. Son aylarda ortaya çıkan bir memecoin olmasına rağmen WIF, kullanım alanı olan bir kripto para olarak Arbitrum’dan bile büyük bir piyasa değerine sahip.

Diğer balinalar incelendiğinde de spekülatif balinaların yine diğer memecoinlere yöneldiği gözleniyor. Verilere göre bir kripto para balinası 1.86 milyon dolarlık USDC harcayarak 12 saat önce 195 milyar adet PEPE satın almıştı. Verilere göre bu balina şu anda 236 bin dolarlık bir realize edilmemiş kar etmiş durumda.

İlgili Haber  Son Dakika: Coinbase, Yeni Bir Altcoini Listelemek Üzere Yol Haritasına Ekledi!

Üçüncü ve son balina ise bu kez trade’ini zarar ile kapatmak zorunda kalan bir cüzdan. Verilere göre bu balina, son bir aydır topladığı 3.33 milyon dolarlık Worldcoin (WLD) altcoininin tamamını Binance’e taşıdı. Balinanın zararlarının toplamının 50 bin dolar olduğu görülüyor. Bu balina tokenlerini ortalama olarak 5.42 dolardan toplamıştı. Bu yazının yazıldığı anlarda WLD 4.66 dolardan işlem görüyor.

Balinanın satışından sonra WLD düşüş yaşamaya devam etti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail