AltcoinBitcoin

Ünlü Analist Açıkladı: “Bu Durum Dördüncü Kez Yaşanıyor! Bitcoin’de Boğa Yakın!”

Lider kripto para Bitcoin'de tarihte 4 kere görülen indikatör görüldü. Peki bu ne demek? İşte detaylar...

Bitcoin 2019 senesini genel anlamıyla iyi geçirdi. 3300 dolar seviyelerinden 14.000 dolara kadar yükselen lider kripto para, şu anda 7000 doların üzerinde işlem görse de yıl içerisinde birçok kar fırsatı yatırımcılara sundu. Orta ve uzun vadede özellikle 2020 yılı için Bitcoin fiyatından çok umutlu olan analistlerden Wolf of All Streets bugün önemli bir detaya vurgu yaptı.

“Dördüncü Kez Yaşanıyor”

RSI indikatörüne dikkat çeken ünlü isim, bu bölgeye oluşan düşüşün 20 bin dolarlık rekor seviyesinden sonra dördüncü kez görüldüğünü ve bundan önceki süreçlerde bu durumun hep fiyatı yukarı çektiğine değindi.

Bu durum 20 bin rekorundan sonra toplam 3 kere yaşandı ve bu dönemlerde BTC, 6400 dolardan 9900 dolara, 3.200 dolardan 14.000 dolara ve 7.400 dolardan 10.400 dolara yükselmeler yaşadı.

Bu yükselişlere dikkat çeken analist şimdi yine bu aşırı satış bölgesinde olan RSI indikatörünün etkisi ile BTC’nin yine ciddi oranda artacağını tahmin ediyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu