Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analist Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Tarih Verdi!

Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Fiyatı İçin Tarih Verdi!

Takip et

Ünlü analist PlanB isabetli tahminleri ile adından söz ettiriyor. 50 binin üzerinde takipçisi bulunan PlanB, BTC’nin önceki hareketlerinden çıkarım yaparak gelecek ile ilgili tahminlerde bulundu.

2020 Mayıs ayında olması beklenen Bitcoin’in 3. halving olayına değinen analist, daha önce bu durumun BTC fiyatına hep olumlu etki yaşattığına değinerek yine bu olumlu etkinin görüleceğine değindi.

Paylaştığı grafik ile BTC’nin daha önceki halving olayları gerçekleştikten 1 yıl içerisinde ciddi bir şekilde artış olduğuna değinerek 2020 Mayıs ayından sonra yine ciddi artışların olmasını öngörüyor.

Bu öngörülerden sonra tarih veren PlayB, 2023 yılında Bitcoin’in 100.000 dolara ulaşacağını öngörüyor.

Her ne kadar PlanB gibi halving etkisinin fiyat üzerinde olumlu olacağını düşünen analistler olsa da tam tersini düşünen analistler de mevcut. Yakın zamanda bu durumun fiyata nasıl etki edeceğini göreceğiz.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları