Kripto HaberleriBitcoinÜnlü Analist Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Tarih Verdi: "Bundan Önce Beklemeyin!"

Ünlü Analist Bitcoin (BTC) Rallisi İçin Tarih Verdi: “Bundan Önce Beklemeyin!”

Takip et

Yatırım danışmanlığı firması Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grummes, Bitcoin’in (BTC) son dönemdeki küçük yükselişlerine rağmen, dünyanın en büyük kripto parasının bir sonraki boğa koşusunun daha uzun zaman alacağına inanıyor.

Grummes, Verdiği Röportajda Bitcoin’in Bir Sonraki Rallisi İçin Mayıs 2024’e İşaret Etti

Kitco News’e 23 Temmuz’da verdiği bir röportaj sırasında konuşan Grummes, bir sonraki rallinin Mayıs 2024’te gerçekleşmesi planlanan Bitcoin yarılanma olayından önce muhtemelen altı ila 12 ay içinde gerçekleşeceğini öne sürdü.

Profesyonel yatırımcıya göre, mevcut piyasa duyarlılığı, Bitcoin’in yaz aylarında bir ‘rahatlama rallisi’ yapabileceğini ve muhtemelen 35.000 dolara ulaşabileceğini gösterirken, kripto kışının bitmekten çok uzak olduğunu vurguladı.

İlgili Haber
Santiment Açıkladı: "Bu Altcoin Diğerlerinin Önünde Gidiyor!"

Grummes, düşüncelerini şöyle açıkladı:

“Bununla birlikte, daha geniş bağlamda, Bitcoin konusunda kripto kışında olduğumuzu düşünüyorum ve genellikle bu tür kripto paralar biraz zaman alır. Muhtemelen 2024 yılının Mayıs ayında gerçekleşmesi beklenen bir sonraki Bitcoin yarılanmasına kadar beklememiz gerekecek.

Yani bundan yaklaşık iki yıl sonra olacak. Bence gerçekçi olmak gerekirse, bu piyasanın yeni ve büyük bir boğa piyasasına hazır olması için en az altı ila 12 ay daha geçmesi gerekecek.

25.000 hatta 35.000 dolara kadar yükselebilir.”

Ayrıca Grummes, mevcut Bitcoin fiyat hareketine dayanarak, BTC’nin hisse senedi piyasası ile korelasyon içinde bir toparlanma modunda olduğunu öne sürerken, yatırımcıların yukarı ve aşağı yönde sürprizler beklemeleri gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

Uzun vadede Grummes, Bitcoin’in boğa eğiliminde olduğunu ifade ederek, artan benimseme ve kurumların girişinin bir sonraki boğa koşusunu destekleyeceğini, ancak her şeyin FED’in enflasyonu ele almasına bağlı olduğunu belirtti.

Grummes daha önce Bitcoin’in 2022’nin ilk çeyreğinde ulaşacağı bir sonraki rekor seviye olarak 100.000 doları işaret etmişti.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları