binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve İki Altcoinin Fiyatının Geleceğini Değerlendirdi

Ünlü Analist, Bitcoin, Ethereum ve İki Altcoinin Fiyatının Geleceğini Değerlendirdi

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı açıklamasında Bitcoin, Ethereum ve iki altcoini derinlemesine değerlendirdi.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Kripto para analisti Michaël van de Poppe, yaptığı açıklamasında genel kripto para piyasasına dair değerlendirmelerini sundu.

Analiste göre Bitcoin fiyatı mevcut durumda düşük bir aralıkta işlem görüyor. Van de Poppe, yaptığı açıklamasında mevcut seviyelerin korunamaması durumunda 52 bin dolar ila 55 bin dolara bir düzeltme yaşanabileceğini savundu.

Artık kararın çıkması yaklaşan Ethereum Spot ETF’leri hakkında görüş bildiren analist, ETF’lerin bu ay onaylanmayacağını düşündüğünü söyledi.

Analiste göre, her ne kadar onay gelmeyecek olsa da sonuçta yeniden karar verilmesi için 60 günlük bir süre oluşacağını ve Temmuz-Ağustos aylarında piyasalar için yine önemli anlar yaşanacağını düşündüğünü söyledi.

İlgili Haber  Dev Balina, Son Haftaların En Çok Konuşulan Altcoininden Bybit'te Yüklü Satış Yapmış Olabilir!

Analiste buna ek olarak Injective (INJ) ve Arbitrum (ARB) olmak üzere iki altcoini daha değerlendirdi.

Analiste göre INJ için hype yavaş yavaş sona ermiş durumda token Bitcoin’e karşı %70 değer kaybetti. Analist, mevcut bölgeler için boğa lehine olduğunu söyledi.

Analiste göre ARB ise bir düzeltme yaşadı ve şu anda artık bir düzeltmeden çıkmak üzere.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail