AnalizBitcoin

Ünlü Analist, “Bitcoin İçin Rekor Yükseliş An Meselesi!”

Analistin söz konusu tahmini yatırımcıları heyecanlandırmaya devam ediyor.

Kendi geliştirdiği stok akış modeliyle tanınan ve tutarlı tahminleriyle göz dolduran analist PlanB, bugün paylaştığı bir tweetle Bitcoin’in (BTC) bir sonraki rekor fiyat yükselişinin an meselesi olduğunu iddia etti.

BTC/USD paritesinin tarihsel kazanımlarını tekrarlayacağını belirten analist, Bitcoin için yükseliş zamanının geldiğini, paylaştığı tablonun sadece tarihsel Bitcoin verilerine dayandığını, altın, gümüş, elmas ve gayrimenkul verilerini kapsamadığını ifade etti.

Analistin iddiasına göre Bitcoin fiyatı 2024’e kadar 288 bin doları bulacak. Ünlü analist bu tahmini aylardır tekrarlıyor.

Ünlü kripto analistinin belirttiğine göre BTC, son halvingten beri 2016’daki halvingte yaşanana benzer özellikler gösteriyor. Piyasanın genel durumunu 2016’daki manzaraya benzediğini belirten analist, 288 bin dolarlık rekor yükselişi sağlayacak nedenler olarak şunları gösteriyor: yağmacı hükumetlerin egemen olduğu ülkeler, parasal genişlemeye karşı koruma sağlamak isteyen milyarder ve milyoner yatırımcılar, altın, gümüş, negatif faiz oranına sahip ülkeler ve kurumsal yatırımcılar.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu