Kripto HaberleriAltcoinÜnlü Analist, Bu 3 Altcoinin Yatırımcılarını Uyardı

Ünlü Analist, Bu 3 Altcoinin Yatırımcılarını Uyardı

Takip et

Kripto para sektörünün en ünlü isimlerinden birisi haline gelen Michael van de Poppe, zaman zaman yaptığı başarılı altcoin analizleri ile bu ününü devam ettirecek gibi duruyor.

Poppe, piyasanın kan ağladığı şu dönemde özellikle 3 popüler altcoin hakkında çok kritik bilgiler paylaştı.

İlgili Haber
Ünlü Analist Michael van de Poppe, Düşüş Anında Bile Umut Veren Altcoinleri Açıkladı

ATOM, ADA ve ONE İçin Son Durum

Analistin 582.000 takipçisine yönelik yaptığı ilk açıklamanın yıldızı ise Cardano (ADA) oldu. Poppe, en büyük 9. kripto para biriminin yeniden ralliye başlaması için BTC paritesi karşısında 0.00002690 SATS seviyesine gelmesi gerektiğini aktardı.

Analiste göre Cardano buna ek olarak 0,77 dolar seviyesine kadar düşerse buradan alım yapılabilir.

Bu desteğin önemli olduğunu aktaran analist, buraya kadar gelindiğinde yukarı yönlü sıçrama görülebileceğini ifade etti. ADA fiyatı an itibarıyla ise 0,94 dolar seviyesinden işlem görüyor.

Analistin listesinde bulunan ikinci kripto para birimi ise Cosmos (ATOM) oldu. ATOM’un 21.19 dolarlık fiyat seviyesine kadar düşebileceğini ifade eden ve buradan sıçrama bekleyen ünlü isim, yine de ATOM için durumun pek hoş görünmediğini vurguladı.

Daha önce üç kere test edilen destek noktasına şimdi bir kere daha gidilecek olması bunun altına inilmesini kolaylaştırıyor. Poppe bu sebeple özellikle ATOM için dikkatli olunmasını öneriyor.

Ünlü analistin değindiği son kripto para birimi ise Harmony (ONE) oldu. Analiste göre fiyat 0,11 dolara kadar gerilediğinde alım yapılabilir ve burası en önemli destek.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları