AltcoinAvalancheSolana

Ünlü Analist Bu Altcoinin Zirveyi Göreceğini İddia Etti!

Popüler kripto tüccarı Ethereum rakibinin göreceği zirve değer için hangi seviyenin harika bir giriş olacağını açıkladı.

Ünlü kripto analisti Altcoin Sherpa, son yapmış olduğu tahminlerle 172.600 takipçisine önemli açıklamalarda bulundu.

Analist, Ethereum rakibi olarak gördüğü bir akıllı sözleşme platformu NEAR‘ın önümüzdeki birkaç hafta içinde tüm zamanların en yüksek seviyesine fırlayabileceğini ileri sürdü!

Near Protocol’ün yerel belirteci NEAR‘ın zirve değerine ulaşacağını ancak bu yaşanmadan önce fiyatta hala düşme riski olduğunu söyledi.

Piyasa değerine göre 18. sıradaki kripto varlığı, son bir hafta içinde yaklaşık %2.08 düşüşle 16.30 dolara geriledi. Altcoin Sherpa ise söz konusu token için 14 doların “harika bir giriş olacağını” iddia etti.

Analist, başka bir Ethereum (ETH) rakibi olarak gördüğü Avalanche’ın (AVAX) ise beklentilerinin çok altında performans gösterdiğini belirtti.

Haberimizin yazılması sırasında 77.46 dolardan işlem gören AVAX, piyasa değerine göre 10. sırada yer alıyor ve son 1 hafta içinde %13.90’lık bir değer kaybı yaşadı.

Ethereum katili lakabıyla anılan Solana (SOL) hakkında da konuşan analist, “Birkaç seviyenin geri kazanıldığını görene kadar buna gerçekten yükseliş diyebileceğinizi düşünmeyin.” diyerek beklediği ivmelenmenin henüz gerçekleşmediğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu