AnalizBitcoinEthereum

Ünlü Analist Ethereum (ETH) İçin Hedef Verdi!

Michael van de Poppe'nin piyasa görüşlerini aktardık...

Her sene olduğu gibi bu sene de yılın 4. çeyreğine girdiğimizden beri analistlerden Bitcoin ve altcoin tahminleri peşi sıra gelmeye devam ediyor. Özellikle BTC’nin 2017’nin Aralık ayındaki unutulmaz mega boğasından sonra her sene sonu “BTC ve altcoinlerde geçmişteki gibi yeni rekorlar gelebilir mi?” sorusu akıllara geliyor.

Tutarlı tahminleri ile öne çıkan Michael van de Poppe, sene sonu yaklaşırken kripto paralar ile ilgili yeni tahminlerde bulundu.

Bitcoin için bir grafiğe dikkat çeken ünlü isim, parabolik bir yükseliş grafiğini göstererek “Bitcoin için bu hat gerçekten çok önemli” şeklinde paylaşımda bulundu.

Ethereum için de tahminde bulunan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı: “BTC konsolide olmaya başladığında ETH’nin BTC karşısında değer kazandığını görüyoruz. Ethereum’da 15.000 – 20.000 dolar aralığına giden yol açık. Ayrıca tüm zamanların en büyük altcoin sezonu bence hala gerçekleşmedi ve kenarda duruyor.”

Bu açıklaması ile ETH’de ciddi bir yükseliş beklediğini ifade eden ünlü isim, piyasadaki yanlış stratejilere de değindi. “BTC fiyatı 38.000 – 41.000 dolar bandına düşünce hiçbir yatırımcı yatırım yapmıyor, ancak 47.000 dolarlara çıkınca yatırım yapmaya başlıyor” diyerek bu davranışın son derece yanlış olduğunun altını çizdi.

Zira her analizimizde de bahsettiğimiz gibi “bir ürün düşerken alınır, yükselirken satılır”.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu