Kripto HaberleriEthereumÜnlü Analist, Ethereum İçin Hiç Bu Kadar Olumlu Hissetmemişti!

Ünlü Analist, Ethereum İçin Hiç Bu Kadar Olumlu Hissetmemişti!

Takip et

Ünlü kripto tüccarı ve analisti Lark Davis, en büyük altcoin olan Ethereum (ETH) hakkında hiç olmadığı kadar olumlu konuştu.

Davis’e göre Ethereum ağına büyük sıkıntı veren yüksek gaz ücretine (madencilere verilen komisyon) rağmen ünlü kripto değer, hala boğa modunda olma potansiyeli gösteriyor.

Analiste göre ETH ücretinin piyasada oluşturduğu olumsuz duruma odaklanmak yerine büyük resmi görmek ve katman iki teknolojisinin büyük bir çözüm sunmak için hazırlandığına odaklanmak gerekiyor.

Çünkü Ethereum’un Proof-of-Stake’i (PoS) yakında tüm bu yüksek gaz ücreti sorunlarını çözecek.

Davis bu defa henüz dağıtılmamış olan PoS konsensüs mekanizmasının Ethereum için karabasan haline gelen yüksek ücretleri engelleyeceğinden oldukça emin görünüyor.

Her ne kadar mevcut durumun olumsuzluğunun farkında olsa da “ETH’yi kaybetmezdim, ikinci katman patlıyor, hisse kanıtı yakında geliyor.” diyen Davis eğer haklı çıkarsa bu durum ETH ağ performansını ve günlük işlem hacmini büyük oranda artıracaktır.

Nitekim analistin de dediği gibi PoS teknolojisi ETH yatırımcılarının aradığı kan anlamına geliyor. PoS sayesinde işlemler mümkün olduğunca sorunsuz hale gelecek gibi görünüyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Popüler Yazılar

Popüler Blog Yazıları