BitcoinEthereum

Ünlü Analistin Son Tahmini Korkuyu Körükledi: Bitcoin ve Ethereum’da Bu Seviyelere Dikkat!

Analist Smart Contracter, sert düşüş uyarısı yaptı!

Kripto para sektörünün en ünlü analistlerinden birisi, tam da Bitcoin’in sert düşüş yaşamasından günler önce yaptığı tahmininde ciddi bir düşüş beklediğini vurguladı. Analist Smart Contracter, Twitter üzerinden yaptığı açıklamasında Bitcoin‘in 40.000 doların altına, Ethereum‘un ise bunu takip ederek 3.000 doların altına kadar gerilemesini beklediğini ifade etti.

BTC ve ETH İçin Düşüş Başladı

Analist, 18 Eylül tarihinde yaptığı açıklamasında kâr satışı yaptığını ve altcoin pozisyonlarının büyük bir kısmını elden çıkardığını vurguladı. BTC ve ETH’nin derin bir düzeltmeye gireceğini ifade eden analist, BTC için 36.000 dolara, ETH için ise 2.600 dolara işaret ederek yatırımcıların yüreğini korku ile doldurdu.

Her ne kadar BTC’de düşüş beklese de dip seviyesinden yükseleceğini düşünen analist, bu düşüş hareketinden sonra grafikte de belirttiği gibi rekor seviyelerinin görülmesini bekliyor.

Analist bunun devamında yaptığı açıklamada ise ETH’nin 2.700 dolara kadar gerilemesi durumunda olayların çok daha kötü bir hal alabileceğini ifade etti. Analist, ETH’nin 4 saatlik grafikte desteğini kaybettiğini de belirterek 2.700 doların kaçınılmaz olduğunun altını çizdi.

Fiyat 2.700 dolara gerilediğinde kimsenin ETH almak istemeyeceğini ancak bunun kendisi için alım noktası olduğunu belirten analist, sert düşüşe hazır olma çağrısında bulundu.

Popüler bir başka analist olan Crypto Birb ise Aralık ayında her şeyin değişeceğini vurguladı. Analist, Aralık ayında her şeyin çok farklı olacağını ve herkesin inanılmaz zengin olacağını vurgulayarak aslında çok sağlam bir yükseliş beklediğinin altını çizdi.

Bitcoin’in saatler önce başlayan düşüşü ise şu an için Smart Contracter’ın haklı çıktığını gösteriyor ancak zamanla bu durum değişebilir.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
5 Yorum
En Yeni
En Eski En Çok Oy Alan
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu