binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriAnalizÜnlü Analistler Bitcoin'in Yükselişini Tetikleyecek Önemli Seviyeleri Açıkladı!

Ünlü Analistler Bitcoin’in Yükselişini Tetikleyecek Önemli Seviyeleri Açıkladı!

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Bir süredir 11 bin dolarlık direnç seviyesini kırmaya çalışan ve geçtiğimiz günlerde bu seviyeyi aşan ancak yeniden 10.800 fiyatlara geri dönerek yatırımcısını üzen Bitcoin’in bir sonraki hamlesi merakla bekleniyor.

Bugüne kadarki tutarlı tahminleriyle tanınan usta analist DonAlt, ünlü kripto değerin haftalık fiyat belirteçlerinde 10.600 dolarlık destek seviyesini tutması gerektiğini belirtti. Bunun olmaması halinde ise fiyatın 10.000 doların altına ve hatta 8.000 dolara kadar geri çekilme riski olduğundan bahsetti.

Bir diğer başarılı analist Josh Rager ise Bitcoin’in bir sonraki boğa sezonunu başlatmak için patlamaya hazır olduğunu düşünüyor. Ünlü kripto değerin 10.600 dolara düşmesini hiç istemediğini belirten analist, gözünü 11.245 dolara dikmiş durumda. Eğer 10.600 dolar seviyesine geri dönülürse 9.800 dolarlık seviyenin görülme riski üzerinde duran Rager, daha da düşük seviyelerin gelebileceğinden korkuyor.

Öte yandan uzun vadeli zaman diliminde yeniden yükselişe geçeceğine inandığı Bitcoin’in 11.100 doları geri kazanması halinde 11.520 doların aşılmasının an meselesi olduğunu ve bu hareketin güçlü yükseliş fitilini ateşlemeye yeteceğini ifade etti.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail