EthereumHaberler

Ünlü Analistten Ethereum Yorumu! Alım Yapmak İçin En Doğru Zamanda Mıyız?

John Bollinger’in Ethereum yorumunu aktardık.

Amerikalı ünlü finans analisti John Bollinger, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda ikinci en büyük kripto para birimi Ethereum‘a yatırım yaptığını duyurdu.

Ethereum yatırımını deneme pozisyonu amacıyla yaptığını açıklayan tecrübeli analist John Bollinger, geçtiğimiz günlerde ise kripto para piyasalarındaki düşüşler için “Artık dibi gördüğümüz yerlerde olmalıyız” yorumunda bulunmuştu.

“Dün gece deneme pozisyonu maksadıyla küçük miktarda Ethereum satın aldım. Yüksek güvene sahip olan bir ticaret değil ve muhtemelen erken davrandım. Ancak son 6 saatlik dibinde oluşan modeli beğendim.”

Yaptığı paylaşımda ETH’ye yatırım yapma zamanının “en iyi zaman” olabileceğini itiraf eden Bollinger, takipçilerini Ethereum grafiğine dikkat etmeleri konusunda uyardı.

Kripto para piyasasındaki son düşüşten kendi payına düşeni alan Ethereum, bu hafta başında 2.160 dolar seviyesine kadar gerilemişti.

Kripto piyasasında az da olsa yaşanan yükselme ile birlikte Ethereum da yaklaşık 2,391 dolar seviyelerinden işlem görmeye devam ediyor. Ancak Ethereum Kasım ayındaki ATH’si olan 4,870 doların halen %50 altında bulunuyor.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu