XRP

Ünlü Analistten Ripple (XRP) İle İlgili Yükseliş Tahmini Geldi!

Ünlü kripto analistlerinden Michael Van De Poppe, XRP ile ilgili gayet iyimser tahminlerde bulundu. İşte detaylar...

XRP’nin uzun süredir başında gezen kara bulutların varlığı herkesçe aşikar, öyle ki Bitcoin 2019’un sonuna doğru yüzde 95’lik bir artış elde ederken XRP yüzde 50 değer kaybederek yatırımcılarını oldukça üzmüş ve çok farklı toplulukların tepkisini çekmişti. Ancak kripto para sektörünün önde gelen ismiyle ilgili olumlu düşünen analistler de var.

Kripto sektörünün ünlü analisti Michael Van De Poppe’dan XRP ile ilgili gayet olumlu yorumlar geldi. Ünlü analiste göre kripto para piyasasının 3. en büyük ismi yakın bir zamanda yüzde 100’lük bir artış elde edecek ve neredeyse yüzde 175’e kadar ulaşan bir yükseliş sergileyecek.

Poppe’a göre XRP’nin 2015 ve 16 yıllarındaki seyri ile şu anki durumu benzerlik gösteriyor. Bu durumda da olası bir yükseliş beklentisine girmek çok da yanlış olmaz çünkü Poppe’un da belirttiği gibi XRP bu tarihlerden sonra müthiş bir yükselme yaşamıştı.

Analiste göre XRP önce düşüş yaşayarak 0,14 dolarlara kadar düşecek ancak 2020’nin ortalarına doğru 0,473 dolara kadar tırmanabilir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu