HaberlerXRP

Ünlü Araştırma Şirketi Ripple (XRP) İle İlgili Açıklamada Bulundu

Kripto para odaklı araştırma şirketlerinin bu dönemde XRP konusunda nasıl açıklama yapacağı merak ediliyordu.

Kripto para odaklı araştırma şirketi The TIE’de görevli Josh Frank, Ripple (XRP) hakkında yeni açıklamalarda bulundu. XRP’nin piyasa hacminin Ocak 2018’de kabaca 140 milyar dolar olduğunu hatırlatan Frank, “Ocak 2018’de 140 milyar dolar değere sahip olan XRP’nin piyasa hacmi bugün 10 milyar doların altında. 130 milyar dolardan daha fazla değer kaybına uğrayan bir piyasa var. Talihsizlik.” açıklamasında bulundu.

Bir dönem “lider altcoinler” arasında gösterilen ve 2. sırada en büyük coin olan Ethereum’un bile sırasını kısa süreliğine alabilen XRP’nin bugünlerde değer kayıpları ile hızla listenin gerisine doğru ilerlediği görülüyor.

“Ripple’ın Kurucuları Milyarlarca Dolar Kazandılar”

Frank açıklamalarında bazı yatırımcıların ısrarla inkar ettiği gerçeklere de değindi. Ripple’dan en çok kazanç elde eden tarafın “Milyarlarca dolarlık satış yapan Ripple kurucuları” olduğunu açıklayan Frank, “Ripple kurucuları uyarılara rağmen hep satış yaptılar, milyarlarca dolarlık XRP sattılar ve milyarlarca dolar kar ettiler” açıklamasında bulundu.

Frank, “XRP tarihinin en büyük kayıp yaşayanlarının bireysel yatırımcılar olması çok üzücü ve talihsizlik. Tarihin en büyük ilk 3 çöküşü arasında XRP’yi gösterebiliriz” açıklamasında bulundu.

Kurumsal Yatırımcılar Kaçıyor, Zaman Geçtikçe Kayıp Artıyor

Kurumsal yatırımcılar – kripto para şirketleri – XRP alım ve satım işlemlerini durdurmak ve mevcut XRP varlıklarını diğer kripto paralarla değiştirmek veya Bitcoin-dolar-altın üçlüsüne yatırım yapmaya devam etme kararı aldılar. Çok sayıda bireysel XRP yatırımcısı binlerce dolarlık zarara rağmen satış yaparken, zaman geçtikçe daha fazla düşüş olması “bekledikçe kayıplar artıyor” düşüncesinin doğruluğunu kanıtlıyor.

*Yatırım önerisi veya tavsiyesi niteliğinde değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu