EthereumHaberler

Ünlü Bitcoin Analisti Peter Brandt Bu Altcoin İçin Yatırımcıları Uyardı!

Tecrübeli analist Peter Brandt Ethereum'la ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

Kripto para piyasasında tahminleriyle ön plana çıkan tecrübeli analist Peter Brandt Twitter hesabından Ethereum (ETH) ile ilgili yeni bir paylaşım yaptı.

İkinci en büyük kripto para birimi olan Ethereum paylaşımına bir de grafik ekleyen Brandt, grafikte görülen modelin sona ermemesi durumunda ETH’nin daha fazla düşebileceğini iddia etti.

Grafikte potansiyel bir azalan üçgen modelinin olduğunu belirten analist, bu durumun ETH fiyatı için olumsuz bir model olduğunu söyledi.

Zira Brandt’ın de belirttiği gibi “azalan üçgen modeli” genellikle aşağı yönlü momentumun arttığı ve grafiğinde görülen kripto para fiyatının yakın zamanda düşüş yönünde kırılacağı anlamına geliyor.

Analist, Mart ayında yine Ethereum ile ilgili yaptığı paylaşımında ETH için büyük bir düzeltmenin geldiğini söylemişti.

İlgili Haber
Peter Brandt Dolar Endeksi İçin Hedef Verdi, Bu Altcoin İçin Uyardı!

Brandt düzeltme uyarısını yaptığında ETH 2.900 dolar seviyelerinde bulunuyordu.

Mayıs ayı başında Bitcoin (BTC) ve tüm kripto para piyasasında büyük bir düşüşe sebep olan LUNA ve UST çöküşü ile birlikte daha da düşen Ethereum, şimdilerde 1750 dolar seviyelerinde bulunuyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu