BitcoinHaberlerKripto Para

Ünlü CEO Savaşta En İyi Seçenek Bitcoin’dir (BTC) Dedi, Nedenlerini Sıraladı!

MicroStrategy CEO'su Michael Saylor Bitcoin hakkında konuştu.

Bitcoin alımları ile sık sık gündeme gelen MicroStrategy’in CEO’su Michael Saylor, 14 Martta New York Ekonomi Kulübü’nün üyeleri ile bir araya geldi.

Bitcoin’in Sınırlı Arzı BTC’yi Bir Adım Öne Geçiriyor!

Lider kripto para birimi Bitcoin hakkında konuşan Saylor, BTC’nin hızlı ve sert bir şekilde yükselen enflasyondan korunma aracı olduğunun bir kez daha altını çizdi.

“Dünyanın en önde gelen dijital para birimi Bitcoin, özellikle mevcut koşullar altında enflasyona karşı bir koruma aracı ve bir değer deposudur.”

Çoğu ekonomistin Bitcoin’i benimsemekte yavaş davrandığını söyleyen Saylor, BTC’nin yüksek enflasyondan korunma aracı ve bir değer deposu olduğunu sorguladıklarını belirtti.

Ekonomistlerin bu sorgulamaları ile yanlış yaptıklarını belirten Bitcoin evangelisti Michael Saylor, Bitcoin’in arzının sınırlı olmasına vurgu yaparak, altından ve gayrimenkulden daha iyi olduğunu ve sınırlı arzı nedeniyle BTC’nin emtia veya menkul kıymete göre daha çok tercih edildiğini savundu.

Geleneksel olarak enflasyondan korunma aracı olarak kabul edilen altınla ilgili asıl sorunun, gayrimenkulde olduğu gibi geliştirilememesi ve kiralanamaması olduğunu belirten ünlü CEO, Bitcoin’i gayrimenkul ile kıyasladı.

“Aslında gayrimenkul daha iyi bir fikir. Büyükannen ya da büyükbaban New York City’den gayrimenkul alacak kadar akıllıysa ve hala ailedeyse, muhtemelen iyisindir.”

Bitcoin En İyi Seçenektir!

Ülkeler arasındaki siyasi ya da jeopolitik gerilim durumunda Bitcoin’in altından ve gayrimenkulden daha üstün koruma sağladığını iddia eden Michael Saylor, BTC’nin stake edilebildiğini ve taşınabilir olduğunu ifade etti.

“Ya bir savaş olursa ve ya şu anda Kiev’de veya Moskova’da bir binanız varsa?

Malınız ülkenizin dışında güvenli değilse ve ülkeniz de güvenli değilse nereye gidebilirsiniz? Cevap siber uzaydır. Bitcoin Amerikan rüyasıdır.”

Saylor, son olarak yatırımcılara önlerindeki tüm seçenekleri değerlendirmelerini tavsiye ederek “İşletme okulu eğitiminin tamamını alıp tek bir cümleye sığdırırsam, bu ‘tüm seçeneklerinizi açık tutun’ olurdu.” dedi.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu