Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti, 3 Popüler Altcoin’i Neyin Beklediğini Açıkladı

Son dönemin en popüler kripto para analistlerinden olan Altcoin Sherpa, LUNA, LOOKS ve SOL için son durumu değerlendirdi.

Lider kripto para birimi Bitcoin (BTC) yeniden şahlandı ve 44.000 dolar seviyesi an itibarıyla iğne ile geçildi. BTC’nin 44.000 dolar üzerine iğne atması ise altcoinleri yerine mıhladı ve şu an altcoinler için kritik süreç başladı. Bu kritik süreç, BTC’nin yatay seyredip seyretmeyeceğine veya yükselişine devam edip etmeyeceğine göre değişebilir. Ünlü bir analist ise popüler 3 altcoin hakkında neler olabileceğini açıkladı.

İlgili Haber
Ünlü Analist Umutlu Olduğu Altcoinleri Listeledi

3 Altcoin İçin Son Durum Ne?

Popüler kripto para ve özellikle altcoin analisti Altcoin Sherpa, önde gelen iki altcoin ve son dönemin popüler bir altcoinini ele aldı. Analist, ilk olarak Solana (SOL) hakkında bir güncelleme paylaştı. Mevcut bölgeden daha fazla alım yaptığını ancak düşüş olması durumunda dipten de alacağını belirten analist, fiyatın geçici de olsa 140 dolara kadar çıkmasını bekliyor.

Analistin SOL grafiğine bakıldığında önce sert bir yükseliş ve devamında 100 dolar altına sert bir düşüş yaşanmasını beklediği görülebilmekte.

OpenSea’nin rakibi olarak piyasaya giriş yapan ve kendi kripto para birimine sahip olan LooksRare platformunun kripto parası LOOKS ise analistin ikinci tercihi oldu. Sherpa, ilk kar alım noktası olarak 2,30 doları bekliyor ancak yine de BTC’nin durumuna göre bunu değiştirebilir.

LOOKS son 24 saat içerisinde %6 yükselirken hala 1,90 dolar seviyesinden işlem görmekte.

Ünlü analistin son yorumu ise LUNA üzerine oldu. LUNA’nın tüm zamanların rekoruna ilerlediğini belirten ünlü isim, EMA’nın ise her zamankinden daha iyi konumda olduğunu vurguladı. Analiste göre tüm zamanların rekorunun tazelenmesi olası.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu