Altcoin

Ünlü Kripto Para Analisti LUNA, LINK VE FTM Konusunda Uyardı!

Popüler kripto para analisti Capo, önde gelen üç kripto para birimi konusunda uyarılarda bulundu.

Sektörün en tanınan kripto para analistlerinden birisi konumundaki Capo, önde gelen üç kripto para birimi için ciddi uyarılarda bulundu.

Analist Capo, özellikle Ethereum (ETH) rakibi Terra (LUNA), oracle platformu Chainlink (LINK) ve son günlerde büyük bir darbe yiyen Fantom (FTM) hakkında konuştu.

3 Altcoin, Sert Düşebilir

Analist, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada LINK ve LUNA’nın teknik açıdan “tehlikeli” olduğunu vurguladı. Bunların bütün piyasa düşerken benzer şekilde hareket ettiğini aktaran analist, LUNA’nın 40-45 dolar bandına düşmesini bekliyor.

Analistin paylaştığı grafiklere bakıldığında ise teknik görünümün gerçek anlamda neredeyse aynı olduğu görülmekte. LUNA, 100 doları zorluyor olsa da analiste göre bu yükseliş kalıcı olmayacak ve buradan negatif uyuşmazlık çıkacak.

Ünlü analist, tüm zamanların rekorunun yaklaşık %75 gerisinde olan Chainlink’in de benzer bir düşüş yaşamasını bekliyor. LINK, daha önce yaşadığı düşüş ile LUNA yatırımcılarını neler beklediğine dair de bir ipucu vermekte.

Capo, geçtiğimiz günlerde darbe üzerine darbe alan Fantom hakkında da bir açıklamada bulundu.

Analist, FTM’in şu an daha çok düşüş riskine sahip olduğunu vurguladı. Özellikle açık pozisyonların büyük risk olduğunu belirten analist, FTM grafiğinin kötü durduğunu ifade etti.

İlgili Haber
Fantom (FTM) Neden Düştü?

FTM an itibarıyla 1 dolar üzerinde tutunmaya çalışıyor olsa da analiste göre bu destek yakında çözülecek ve sert düşüş sürecek.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu