DogecoinHaberler

Ünlü Şirket Dogecoin (DOGE) Temalı Ürünlerini Bugün Satışa Çıkarıyor!

Dogecoin'e yakınlığı ile tanınan ünlü şirket bugün DOGE temalı ürünlerinin ilk partisinin satışa çıkacağını açıkladı.

Dünya devi Unilever’ın alt şirketlerinden deodorant markası Axe, bugün 100 Dogecoin (DOGE) temalı deodorantını piyasaya sürecek.

Sınırlı sayıdaki “Dogecan: The Stick”, ilk olarak 20 Nisan tarihindeki DOGE gününde duyurulmuştu.

DOGE hayranlarının DOGE tokeni kullanarak deodorantlardan satın alabilmeleri için önceden kayıt yaptırmaları gerekecek.

Şirket Daha Önce De Dogecoin’i Konu Alan Ürünleri Ücretsiz Dağıtmıştı

Geçtiğimiz yıl Axe ayrıca yine DOGE’dan ilham alarak “kripto kokulu” bir vücut spreyi çıkarmıştı. Bu ürünler ilk olarak DOGE fiyatının 1 dolara ulaşması halinde piyasaya sürülecek şekilde planlanmıştı.

Bununla birlikte ünlü deodorant markası, DOGE fiyatının söz konusu 1 dolar seviyesine ulaşmayı başaramamasına rağmen bu ürünlerin bazılarını ücretsiz olarak dağıtmaya karar vermişti. Kripto topluluğu 10 dakika içerisinde tüm ücretsiz deodorantları tüketmişti.

Bilindiği üzere kısa bir süre önce DOGE, Elon Musk’ın Twitter’ı satın alacağının kesinleşmesi ile birlikte 0.171 dolara kadar yükselmişti. Böylelikle meme token Nisan ayının başlarından bu yana görülmemiş seviyelere tırmanmayı başarmıştı.

İlgili Haber
Elon Musk'tan Beklenen Haber Geldi, Bitcoin ve Dogecoin Tepki Verdi!

Elon Musk, dünyanın en büyük sosyal medya ağlarından biri olan Twitter’ı yaklaşık 44 milyar dolara satın aldı. Musk satın alımının gerekçesi olarak platformda ifade özgürlüğünün sağlanmasını istediğini söylemişti.

Twitter hesabı kapatılmış olan eski ABD başkanı Donald Trump’ın ise hesabının açılması durumunda bile Twitter’a geri dönmeyeceği öğrenildi.

Elon Musk’ın Twitter’ı satın alması ile birlikte platformda Dogecoin bahşişleri özelliğinin kullanıma açılabileceği konuşuluyor. Analistlere göre Musk’ın son adımı DOGE’un ana akım haline gelmesine yardımcı olabilir.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu