Kripto HaberleriHaberlerÜnlü yatırımcıdan ''Recep Tayyip Erdoğan'' açıklaması

Ünlü yatırımcıdan ”Recep Tayyip Erdoğan” açıklaması

Takip et

Morgan Creek Digital Assets kurucusu Anthony Pompliano, bugün AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın kendisini Varlık Fonu yönetim kuruluna atamasının hükümetler ve ülkelerin yerel para birimlerine nasıl güvenecek olduklarını soran bir açıklama yaptı.

Erdoğan’ın kendisini Varlık Fonu yönetimine atamasının güvenlik ve para konusunda kripto paraların önemi ve güvenilirliğini bir kez daha ispat ettiğini ifade eden Pompliano, ”Türkiye Cumhuriyeti Başkanı Recep Tayyip Erdoğan kendisini Varlık Fonu başkanı olarak atadı. Hükümetlere güvenilmemesi ve kripto paraların önemi bir kez daha kendi kendisini ispatlamış oldu.” benzeri ifade ile Türkiye’de yaşanan durumun güven verici olmadığını iddia etti.

Türkiye ekonomik olarak güvenilir konumda

Türkiye Cumhuriyeti, serbest ekonomi olarak ticaret, ekonomi ve diğer tüm alanlarda özgürlük tanıyan ve bölgesel olarak en iyi ekonomilerden bir tanesi olması ile adından söz ettiriyor. Coğrafi konumu dolayısı ile büyük önem taşıyan ülkenin, siyasi olarak ”tam demokratik” yollar ile yöneticileri seçtiği bir ortamda TL’nin güvenilir olduğundan söz etmek oldukça doğal ve gerçekçi.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları