AnalizEthereum

Uzman Analistler Altcoinleri Değerlendirdi: Ethereum’u Bekleyen Büyük Tehlike Ne?

Uzman analistler kripto para birimlerini değerlendirdi.

Kripto para piyasaları sürekli olarak değişiyor. Piyasalarda yaşanan türlü türlü gelişmeler yatırımcıların her zaman dikkatinde. Bu konuda özellikle analistlerin ne dedikleri, nasıl görüşler sundukları son derece dikkat çeken gelişmeler olmakta.

Bazı kripto para analistleri ‘Ethereum fiyatı ne olur?’ sorularına yanıt verirken, yatırımcıların soru işaretlerine de yanıt verildi.

“Ethereum 300 Doların Altına Düşebilir”

Credible Crypto adlı kripto para birimi analisti Ethereum’da durumu pek de iyi görmediğini ve kısa süre içerisinde 400 dolar görülse bile 300 doların altına düşüşü beklediğini açıkladı.

400 dolara giden Ethereum fiyatının her an yönünü geri çevirebileceğine işaret eden Credible Crypto, “Ethereum bu dönemde 400 dolara doğru ilerliyor olabilir. Ancak 400 dolara varıp varmayacağından daha önemlisi benim beklentim 300 doların altına inmesi yönündedir” dedi.

Son dönemde Ethereum – kripto para analistleri özellikle 486 dolara kadar ulaşan Ethereum’un 200 dolarlı seviyelere düşüp düşmeyeceği soruları ile karşı karşıya kalmıştı. Ancak hiçbir kripto para analisti bu konuda net açıklamalarda bulunmamıştı.

Flood: %25’lik Düşüş Olabilir

DeFI’nin Ethereum’da %25 oranında çöküşe sebep olabileceğini dile getiren bir diğer analist ise Flood oldu.

Açıklamalarında lider altcoin Ethereum’un %25 oranında ‘çöküş’ yaşamasının mümkün olduğuna işaret eden Flood, eğer ki 350 doların altına düşüş olursa %25 oranında düşüş beklenmesinin daha doğru olacağını, düşüşün her an gerçekleşmesinin mümkün olabileceğine işaret etti.

Bazı Analistler Farklı Düşünüyor!

Bazı kripto para birimi analistleri ise Ethereum’un 500 dolara doğru gitmesinin önünde potansiyel bir engel olmadığını, piyasaya bu dönemde daha fazla sayıda yatırımcının ilgi gösterdiğini belirtiyorlar. Daha çok sosyal medyada tanınan ve yorumları ile dikkat çeken 10’dan daha fazla kripto para analisti Ethereum’da dengelerin çok fazla değişmeyecek olduğu tweetleri ile dikkat çekmekteler.

Cold Blooded Shiller: 240 Dolara Düşer!

Cold Blooded Shiller adlı kripto para birimi analisti ise Ethereum’da 240 dolara kadar düşüşün mümkün olabileceğini, bunun beklenen bir senaryo olduğuna değindi. 240 dolara kadar düşüş yaşanması durumunda piyasada çok ciddi satış baskısı oluşacağı belirtilirken, Shiller’in 240 dolar tahmini konusunda iddialı olduğu göze çarpan detaylardan oldu.

Yorum ve görüşlerden bakılacak olursa kripto para analistleri düşüş ve yükselişler konusunda ikiye ayrılmış durumda. Bu dönemde özellikle altcoinlerden ziyade Bitcoin hareketleri takip edilmeli ve buna göre işlem yapılmalı.

*Ethereum ve kripto para birimlerinin fiyatı her an değişebilir. Kesin bir tahminden söz edilemez.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu