AltcoinHaberler

Valkyrie, Oluşturduğu Yeni Kripto Fonuna AVAX, BNB ve 5 Sürpriz Altcoini Ekledi!

Varlık yönetim şirketi Valkyrie, yeni oluşturduğu kripto para fonuna sürpriz yedi altcoinin eklendiğini duyurdu.

Alternatif varlık yönetim şirketi Valkyrie Investments, yaptığı açıklamasında bir dizi yeni altcoini takip edecek yeni bir fon kurduğunu duyurdu.

Valkyrie Çok Sayıda Altcoinden Oluşan Yeni Kripto Para Fonunu Tanıttı

Şirketin kurduğu fonda Avalanche (AVAX), Binance Coin (BNB), Terra (LUNA), Zilliqa (ZIL), Polygon (MATIC) ve diğer katman 1 kripto paralar yer alacak.

Şirketin CIO’su Steven McClurg, yaptığı açıklamasında şirketin sunduğu geniş ve derin kripto para havuzu sayesinde büyük bir altcoin sepetinin değerini takip eden bir ürün sunmanın mümkün olduğunu söyledi.

Valkyrie’nin diğer yatırım ürünlerinin aksine bu son çok coinli fon özellikle staking getirilerine odaklanacak. Fonun yıllık getiri oranının %6 seviyesinde olması bekleniyor.

Londra merkezli kripto para depolama hizmeti sağlayıcısı Copper Technologies, söz konusu altcoin fonunun güvenliğini sağlamakla yükümlü olacak.

Valkyrie’nin Yönettiği Varlık Miktarı Giderek Artıyor

ABD’li bir şirket olan Valkyrie’nin yönettiği varlık miktarının Şubat ayında 1 milyar doları aştığı açıklanmıştı. Bu da şirket için son 12 ayda %95’lik bir büyüme anlamına geliyor.

Şirket Ekim ayında vadeli işlemler tabanlı ikinci Bitcoin ETF’sini ABD’de listelemişti. Ancak direkt olarak dünyanın en büyük kripto parasının fiyatını takip eden ETF’ler için yapılan başvurusu Aralık ayında SEC’den ret aldı.

ABD’li yetkili kurumun henüz bu tür bir ürünü onaylamak için hazır olmadığı biliniyor.

Kasım ayında ise Valkyrie, Mike Novogratz’ın Galaxy Digital şirketinin adımlarını takip ederek yatırımcılara bir merkeziyetsiz finans (DeFi) fonu sunmuş ve yatırımcıların ödünç verme, staking ve farming gibi etkinlikler ile getiri elde etmelerini sağlamıştı.

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu