bybit banner
bybit banner
Kripto HaberleriBlockchainVisa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr: Blockchain bizim için yavaş kalıyor

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr: Blockchain bizim için yavaş kalıyor

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr, kripto paralar ve Blockchain teknolojisinin gelecekte daha iyi düzeyde kullanılabilecek olduğunu, şimdilerde ise kendilerinin bu teknolojiyi kullanmasının müşterileri için son derece yavaş kaldığı için maalesef kullanılabilir bir teknoloji olarak görmediklerini açıkladı.

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr, açıklamasında zincir teknolojisi ve kripto paraların son derece iyi teknolojiler ve gelişmeler olduğunu belirtirken, bu teknolojilerin gelecek yıllar içerisinde daha iyi kullanım alanlarının olabilecek olduğunu ve daha iyi gelişme şansı bulunduğunu belirtti. Visa müşterileri için zincir teknolojisinin son derece yavaş olduğunu ve bundan dolayı kullanım alanı belirlemediklerini ancak testler ve araştırmalar yaptıklarını belirten Kelly, bu testlerin gelecekte daha yeni teknolojiler için bir önayak olabilecek olduğunu açıkladı.

Henüz tam kesinlik kazanamadı

Blockchain teknolojisi henüz dünyada ne olduğu, nasıl kullanıldığı ve güvenilir olup olmadığı gibi konularda tam kesinlik kazanamazken, yatırımcılar için son derece iyi bir teknoloji olarak gösteriliyor. Şirketler için ve bireysel yatırımcıların gelecekte bu teknolojiden çok daha iyi yararlanabilecek oldukları tahmin ediliyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları