Blockchain

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr: Blockchain bizim için yavaş kalıyor

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr, kripto paralar ve Blockchain teknolojisinin gelecekte daha iyi düzeyde kullanılabilecek olduğunu, şimdilerde ise kendilerinin bu teknolojiyi kullanmasının müşterileri için son derece yavaş kaldığı için maalesef kullanılabilir bir teknoloji olarak görmediklerini açıkladı.

Visa Inc. CEO’su Alfred F. Kelly Jr, açıklamasında zincir teknolojisi ve kripto paraların son derece iyi teknolojiler ve gelişmeler olduğunu belirtirken, bu teknolojilerin gelecek yıllar içerisinde daha iyi kullanım alanlarının olabilecek olduğunu ve daha iyi gelişme şansı bulunduğunu belirtti. Visa müşterileri için zincir teknolojisinin son derece yavaş olduğunu ve bundan dolayı kullanım alanı belirlemediklerini ancak testler ve araştırmalar yaptıklarını belirten Kelly, bu testlerin gelecekte daha yeni teknolojiler için bir önayak olabilecek olduğunu açıkladı.

Henüz tam kesinlik kazanamadı

Blockchain teknolojisi henüz dünyada ne olduğu, nasıl kullanıldığı ve güvenilir olup olmadığı gibi konularda tam kesinlik kazanamazken, yatırımcılar için son derece iyi bir teknoloji olarak gösteriliyor. Şirketler için ve bireysel yatırımcıların gelecekte bu teknolojiden çok daha iyi yararlanabilecek oldukları tahmin ediliyor.

Özel haberler, analizler, her türlü soru ve tartışma için Telegram grubumuzu ve Twitter hesabımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

İlgili Yazılar

Başa dön tuşu
Kapalı