HaberlerKripto Para

Visa’dan Yeni Kripto Para Açıklaması!

Visa kripto para ortaklılarını artırmaya devam ediyor.

Küresel piyasalarda yaşanan dalgalanmalar ve Omicron varyantına ilişkin endişeler kripto para piyasalarındaki satışları artırsa da, sektör büyümeye ve ana akım haline gelmeye devam ediyor.

Pek çok küresel ödeme sistemi, kripto para birimlerine yönelik benimseme oranını artırırken, Visa’nın bu konuda bir adım önde olduğunu gördük. Her fırsatta kripto para birimlerine yönelik yatırımları ve açıklamaları ile ön plana çıkan şirketten güzel haberler gelmeye devam ediyor.

Visa’nın kripto başkanı Cuy Sheffield son röportajında kripto para birimlerine ilişkin bakış açılarında bir değişiklik olmadığını ve kripto ekosistemini desteklemeye devam edeceklerini açıkladı.

Yeni Delhi TV’ye verdiği röportaj sırasında kripto paralar hakkında da konuşan Sheffield, dijital para birimlerine olan ilginin her geçen gün arttığını, daha fazla şirketin bu alana yöneldiğini ifade etti. Kripto para birimlerini “harika varlıklar” olarak nitelendiren Sheffield, bunların günlük hayata uygulanma potansiyelinin de genişlediğine dikkat çekti.

Sheffield röportaj sırasında Visa’nın ortaklık kurduğu kripto şirketi sayısının 60’a ulaştığını da belirtti.

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu