Bitcoin

Willy Woo’dan Korkutan Bitcoin İddiası

Willy Woo Bitcoin hakkında açıklama bulundu.

Ünlü kripto para analisti Willy Woo, Bitcoin’in son durumu hakkında bazı açıklamalarda bulundu. Açıklamasına göre Bitcoin bu seviyelerden ciddi bir geri çekilme süreci yaşayacak.

Bitcoin geri çekileceğini iddia eden Woo şu açıklamada bulundu:

Şu anki artışın organik olduğunu düşünmüyorum. Ancak bir geri çekilme ve Pump sonrası bir organik yükseliş olacaktır.

Bu şekilde açıklama yapan Woo, yatırımcılar tarafından bir panik ortamı yaşattı. Çoğu yatırımcı ve analist yakın zamanda 9000 dolar seviyelerine kadar yükselen BTC’de bir geri çekilme bekliyordu. 7500 dolar seviyelerine kadar gerileyen an itibarı ile de 7750 dolar seviyelerinde işlem gören BTC, bazı analistlere göre geri çekilmesini gerçekleştirdi ve bundan sonra yükselişine devam edecek.

Facebook’un kripto parasının whitepaper’inin çıkışına 1 hafta kalması ve yaklaşık 1 sene sonra Bitcoin’in yaşayacağı halving olayı gibi etkiler neticesinde beklenti, “Bitcoin sene sonuna kadar 10.000 doları geçebilir” şeklinde oldu.

Bitcoin’in 6000 dolar seviyelerine kadar gerileyeceğini düşünen analistler olduğu gibi sene sonunu 10.000 dolar üzerinde kapatacağını düşünen analistler de var. Ancak orta ve uzun vadede Bitcoin’in fiyatının yükseleceği görüşü piyasada ağır basıyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu