binance_banner
coinexbanner
binance_bannerbinance_banner
coinexbanner
Kripto HaberleriBorsaXRP Avukatı John Deaton'tan Binance'e Uyarı: 'Yeni Bir Soruşturma Gelebilir!'

XRP Avukatı John Deaton’tan Binance’e Uyarı: ‘Yeni Bir Soruşturma Gelebilir!’

XRP avukatı John Deaton, kripto para borsası Binance'in Amerika Birleşik Devletleri'nde bir yasal işlemle daha karşılaşabileceğini öne sürdü.

Takip et Bitcoin Sistemi Google News Button

SEC davasında XRP’i temsil eden avukat John Deaton, büyük bir kripto para borsası olan Binance’in Amerika Birleşik Devletleri Adalet Bakanlığı (DOJ) tarafından yasal işlemle karşı karşıya kalabileceğini öne sürdü.

XRP Avukatı Binance’e Karşı Olası Soruşturma Konusunda Uyardı

Deaton, son zamanlarda yaşanan bazı olağandışı olaylara dikkat çekerek Binance’e karşı kapalı bir iddianamenin şaşırtıcı olmayacağını belirtti.

Twitter’daki bir tartışma sırasında Deaton, kripto endüstrisine yönelik düzenleyici yaklaşımda kayda değer bir değişim olduğunu vurguladı.

Kripto piyasası katılımcılarına uzun sürecek bir yasal savaşa hazır olmalarını tavsiye etti.

Deaton, “Ne yazık ki daha uzun bir mücadeleye hazırlıklı olmamız gerektiğini düşünüyorum. ‘Kriptoyu öldüreceğiz’den ‘hayır, yapamayız, bu yüzden onu ezeceğiz, böylece geleneksel oyuncular gelip onu alabilecekler’ stratejisine geçtiklerine tanık oluyoruz,”dedi.

İlgili Haber  Aptos (APT) 103 Milyon Dolarlık Tokenın Kilidini Açmaya Hazırlanıyor! Fiyat Nasıl Etkilenecek?

*Yatırım tavsiyesi değildir.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına %20 KOMİSYON İNDİRİMİ ile kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android ve IOS Uygulamalarımızı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
Buradaki Yorumlardan Bildirim Al
Bildir
guest

0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Haftanın Popüler Yazıları

Popüler Blog Yazıları

Market Value

Detail