XRP

Ripple (XRP) Hakkındaki 0 Dolar İddiaları Gerçeği Yansıtmıyor Olabilir

XRP hakkında her zaman için 0 dolara düşeceğini iddia edenler bugünün yanılanları olabilirler.

Kripto para birimleri listesinin 3. sıradaki daimi üyesi XRP hakkında sık sık 0 dolara düşecek olduğu iddia edilir durumda. XRP yatırımcılarını yakından ilgilendiren ve son derece korkutan bu iddialar yatırımcıların korkmasına ve buna bağlı olarak acil planlarına XRP satışını ilk sıraya eklemelerine sebep olmakta. Yatırımcılar kısa sürede 0 dolara düşebileceği iddialarından ötürü XRP satın almak istemiyor olsa da iddiaların doğru çıkmaması mümkün.

0.18 dolara kadar gerileyen ve 0.08 dolar daha gerilemesi halinde çok ciddi bir düşüş görmüş olacak olan XRP geçtiğimiz günlerde gördüğü bu kötü performans sonrasında bugün daha da kötü bir durumda 0.18 dolar seviyesini sürdürüyor.

Ancak kripto para pazarında 2020 yılı içerisinde Ocak ayında Ethereum 240 dolara yükselebilir ise XRP fiyatının 0.22 dolar seviyesinin üzerine tekrar çıkabileceği ve bu sayede beklenmedik gelişmelerin yaşanarak 0 dolar iddialarının doğru çıkmayabilecek olduğu iddia edilmekte.

Son dönemde BTC’nin tekrar yükselmesinden sonra bu iddialar gündeme sık sık geliyor olsa da yüzde 69 seviyesine kadar yükselen BTC hakimiyeti aslında altcoinler için olumlu sinyaller vermiyor.

300'den fazla kripto para birimine yatırım yapmak için bu linkten Binance borsasına kayıt olabilirsiniz!
Özel haberler, analizler ve on-chain verileri için Telegram grubumuzu, Twitter hesabımızı ve Youtube kanalımızı hemen takip edin! Ayrıca Android Uygulamamız'ı indirerek canlı fiyat takibine hemen başlayın!
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments

Başa dön tuşu